Nokia 5800 Varsayılan Tarayıcı Seçme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steve Jackson

Steve Jackson

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Varsayılan Tarayıcı Seçme
arkadaşlar telefonu ilk aldığım zamanlar opera mobile 11 yüklemiştim sonra ram yetmezliğinden sildim ve opera 6.5 kullanmaya başladım şimdi benim sorunum varsayılan tarayıcımı opera yapmak istiyorum bir ara kurcaladım opera mobile 11 i varsayılan tarayıcı yapmıştım fakat şimdi varsayılan tarayıcı seçtiğimde opera 6.5 gözükmüyor yardım edebilir misiniz opera 6.5 i hem hafıza kartına hemde telefon hafızasına kurup denedim yine olmadı.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
6.5 gözükmez maalesef

----------Eklendi @ 21:09:05 ---------- Yazıldı @ 21:07:43 ----------

daha doğrusu miniler gözükmez

baronkaro1

Üye
benim m.facebook paketim var varsayilan tarayicdan girince param gitmiyor ama operadan girince param gldlyor eger bu sekilde operadan bedava facebook a girebleceksem banada ogretin

Steve Jackson

Steve Jackson

Üye
    Konu Sahibi
benim m.facebook paketim var varsayilan tarayicdan girince param gitmiyor ama operadan girince param gldlyor eger bu sekilde operadan bedava facebook a girebleceksem banada ogretin

Opera 6.5 ücret alıyor facebook paketi olsa dahil bunun için opera 11 i dene o ücretsiz yani bunun varsayılan kullanıcı ile bir ilgisi yok

tugay91

tugay91

Üye
Telefonum nokıa c6-01 Opera Mobile version: 11.50 yüklü bunu nasıl varsayılan tarayıcı olarak kullanabilirim ? ayrıca operadan facebook paketimle facebook a girsem ücret almazmı ?

15baba

15baba

Üye
uygulama yöneticisinden varsayılan uygulamalara gel ordan internet uygulamasını opera mini seç

tugay91

tugay91

Üye
Teşekkürler :)

mtolgacengiz

Üye
uygulama yöneticisinden varsayılan uygulamalara gel ordan internet uygulamasını opera mini seç
ben dediğini yaptım ama olmadı... hala mailden bir linki tıkladığımda ve ya sağ üst köşe kısa yollardan girdiğimde kendi tarayıcısı çıkıyor...

fLuke!

fLuke!

Üye
miniler gözükmez.

ecel54

ecel54

Üye
ben dediğini yaptım ama olmadı... hala mailden bir linki tıkladığımda ve ya sağ üst köşe kısa yollardan girdiğimde kendi tarayıcısı çıkıyor...

opera mobile seçtiğinde yine linkleri tarayıcıdan açar. varsayılan olarak opera mobile seçildiğinde sadece html,xml gibi uzantılara sahip dosyaları opera mobile ile açar

mtolgacengiz

Üye
peki opera 7 ile 12 arasında ne fark var.

goktas19

goktas19

Üye
peki opera 7 ile 12 arasında ne fark var.

Opera 12 yediği RAM ı yaklaşık hiçbir uygulama yemez Opera 7 ise hem hızlı hem Opera 12'ye göre az RAM yer... Ama Opera 12 nin bir başka özelliği internetti çoğu şeyi desteklemesidir Opera 7 desteklemeyebiliyor

Kupa Beyi

Kupa Beyi

Üye
Nokia çok şey kaybediyor da haberleri yok :) Valla kardeşim aynı sorunu bence yaşıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt