Nokia 5800 Temalar(önizlemeli)

Konu, 'Symbian S60v5 Temalar' kısmında qaan_01 tarafından paylaşıldı. Okunma: 44204 | Cevaplanma: 58

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 5800 Temalar(önizlemeli)

< Resmi açmak için tıklayın >
    Windows 7 indir - Upload.gen.tr

Lamborghini indir - Upload.gen.tr

Galatasaray Teması:
    Galatasaray indir - Upload.gen.tr

Diğer Sayfalarda Devamı var!!!

En güzel tema telefonun orjinal temasıdır değiştirmenizi pek önermem ama değişiklik istiyorsanız yine de yükleyin :)

ARKADAŞLAR SINAV DOLAYISIYLA PAYLAŞIMIMLA PEK İLGİLENEMİYORUM KUSURA BAKMAYIN. HERŞEY VATAN İÇİN =)

Yazan: qaan_01
    sobe16, erquin, hanifenur ve 42 kişi daha bunu beğendi.
  2. sağolasın

3. Devamını bekliyoruz. . .

4. teşekkür ederim

5. saol abi artık benimde bir i phone temam var yuppi oleyyyyyy

6. eline sağlk

7. eline sağlık

8. "Zedge"e Teşekkürler... :hmmm ;)

9. eline saqlık

10. emegine saglık

11. Kaliteli deiller cok basit gorunuyor ama tesekkurler emege saygı daha ıyılerını beklıyoruz

12. valla benm bulabildiklerim bunlar:hmmm

13. teşekkürler

14. saolasın

15. ne için tesekkur ediosunuz ki windows 7 temasını yuklemeye calısımca dosya bozuk diyo ben tesekkur edemicem kusura bakmayın

16. hepsi de bozuk değil heralde yüklediğin başka yok mu:allalla:

Nokia 5800 Temalar(önizlemeli) konusuna benzer içerikler

1. Süper Kaliteli Nokia 5800 Temalar (Download/İndir/Yükle) (Önizlemeli) ( 5 Şubat 2010 | Symbian S60v5 Temalar )

Merhaba arkadaşlar. Kaliteli temaları sizlere sunuyorum. :box Emeğe saygı. Teşekkür butonu sağ alt tarafta. hem böyle daha kolay.:bigstar: 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Temas 5800.rar
  2. Nokia 5800 xpressmusic için 10 adet Önizlemeli Tema ( 7 Nisan 2010 | Symbian S60v5 Temalar )

LİNK: 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir TheHeroeS_TR.rar Eger Link'den indirmeyi bilmiyorsanız Temaları Etiketliyorum ... Emege Saygı Lütfen1 Teşekkür Butonuna Basmak Cokta Zor Degil Konumdan Yararlanıpta...
  3. Nokia 5800 - Nokia N97 Theme Pached -Önizlemeli Temalar ( 26 Mayıs 2010 | Symbian S60v5 Temalar )

Colored Spirals Theme; Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: Colored_Spirals.sis Windows Vista Theme Theme Download for a link: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: Windows_Vista.sis İ-Mac Os by Dsma Link for Theme:...
  4. Nokia 5800 S60 UYUMLU 40 ADET POPULER TEMA ''ÖNİZLEMELİ'' ( 22 Mart 2011 | S60 Temaları )

Hotfile.com: One click file hosting: 5800.rar Güle Güle Kullanın...::bye2:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 2:56:03