Nokia 5800 Telefon Yazılımı Güncelleme Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Telefon Yazılımı Güncelleme Yardım
Arkadaşlar 58oo'ım var v4 şu anda v5 e yükseltmek istiyorum ama bir türlü yapamadım. açıyorum telefonumu USB kablosuyla Bağladıktan sonra Ancak Aşağıda Resimdeki Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım Edin...

--------------- Ekleme ---------------

İki Gündür Aynı Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım Edin

karloff

Üye
Bende NSU ile sorunlar yaşadım. Önce yeni sürümünü yükle dedi, ardından V50 güncellemesi yaparken görünen 149,2 MB olmasına rağmen 200 MB geçmesine rağmen güncellemeyi tamamlayamadı.

Çözüm olarak *#0000# işleminden sonra güncellemeleri kontrol et ve oradan görünen son güncellemeyi direk telefonuna indir

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
    Konu Sahibi
Bende NSU ile sorunlar yaşadım. Önce yeni sürümünü yükle dedi, ardından V50 güncellemesi yaparken görünen 149,2 MB olmasına rağmen 200 MB geçmesine rağmen güncellemeyi tamamlayamadı.

Çözüm olarak *#0000# işleminden sonra güncellemeleri kontrol et ve oradan görünen son güncellemeyi direk telefonuna indir
İyi De Çok Fazla Kontor Yemez Mi?Sonuçta WLan La Bağlanmıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arasıra nokianın kendi sitesinden kaynaklanan sorun yüzünden o hatayı verir..bir müddet beklemeniz gerekir..

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
aw telefoncularda kırmızı alacam v31 baktım yazılımı fakat kulaklık modeli yeni wh-250 modeli yani alsam kendim kod değiştirmeden wi-fi yada nsu v50 görüp yükler mi? yoksa almasam mı siyahında problem olmuyormuş duyduğuma göre ama siyahında yanındaki beyazımsı şerid beni soğuttu açıkcası... acil cvp yarın alacam telefonu saygılar şimdiden tşkkrler...

karloff

Üye
๔єคtђรt๏г๓;2246777' Alıntı:
İyi De Çok Fazla Kontor Yemez Mi?Sonuçta WLan La Bağlanmıyor

Bildiğim kadarıyla telefondan indirirsen çok az, toplamda 4-5 dakikada sürümü güncellemiş oluyorsun. Fazla kontür gideceğini sanmıyorum

muslumkocak

Üye
Bende Nokia Software Updater'i 2.4.8 e güncelleyecektim 35MB yazıyordu ama 250MB'ı geçti hala da bitecek gibi durmuyordu iptal edip tekrar denedim yine aynı tekrar iptal edip nokia nın sitesinden indirip kurdum düzeldi sorun. Zannedersem Nokia ile ilgili bir sorun bence de tekrar dene.

karanas

Üye
ben *#0000# dedım guncellemelerı kontrol et dıyorum. sunucu yanıt vermıyor dıyor ıslem yapamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz acılll

--------------- Ekleme ---------------

merhaba yaptım dedeını *#0000# guncellemelerı kontrol et dıyhorum ama sunucu yanıt vermıyor dıyor guncellemme gerceklestıremıyorum ne yapmalıyım

MeLaNKoliaTDK

MeLaNKoliaTDK

Üye
benm pc suite nie böyle degil seninknden görünümü çok daha farklı :S

wadegame

wadegame

Üye
beyler bende *#0000# yapıyorum son güncellemeleri al diyorum sunucu bağlanamiyor sorunu bende de çıktı ama ben pc den denedim yüklenmedi telefondan yüklemek istiyorum lütfen yardım şimdiden teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
ovi suilte ile dene bi