nokia 5800 ''Cevap Yok'' Hatası...

Konu, 'Symbian S60v5 Cihaz Destek' kısmında vandan2 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2619 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia 5800 ''Cevap Yok'' Hatası...

Arkadaşlar nokia 5800 telefonum var.

Ancak ne oldu anlamadım şuan hangi numarayı aramaya çalışsam araya bastıktan 5 sn sonra Cevap Yok diye bir mesaj geliyor arama kapanıyor.

Başkaları beni arıyor ancak ben arayamıyorum.
    Telefonda 28 kr yüklü.

Yardımlarınızı bekliyorum

Yazan: vandan2
  2. Hard format at yine olmazsa telefonunu güncelle şuan en son sürüm v40 galiba forumda bulabilirsin

nokia 5800 ''Cevap Yok'' Hatası... konusuna benzer içerikler

1. 5800 Yüklenemiyor. Erişim Yok Hatası

Arkadaşlar E sürücüsüne app yüklerken bu hatayı alıyorum.tele format attım ama düzelmedi.E sürücüsüne format atmakta istemiyorum çok uzun sürer kopyala yapıstır fln..bunun çözümünü bilen varmı acaba ? tesekkurler
  2. Nokia 5800 Sertifika Hatası !

Beyler bu sertifika sorunu nasıl halledeceğimi lütfen biri açık açık iza etsin.Yukarıda konu açmadan önce lütfen okuyunuz yazısı gördüm ama yararı olmadı vede bu OPDA'da hiçbirşey verdiği yok 5-6 aydır sertifika alıcaz hep adı bile geçmesin sinir...
  3. Nokia 6280 izin yok hatası

Arkadaşlar telefon bi anda bazı uygulamaları açmamaya başladı mesela operayı açıyordu sonra açmamaya başladı izin yok diyor uygulama erişiminden düzeltiyorum otomatik olarak yeniden izin yoka çeviriyor lütfen yardım !!:vur
  4. Nokia 6280 izin yok hatası

Arkadaşlar telefon bi anda bazı ugulamaları açmamaya başladı mesela operayı açıyordu sonra açmamaya başladı izin yok diyor uygulama erişiminden düzeltiyorum otomatik olarak yeniden izin yoka çeviriyor lütfen yardım !!:vur
  5. 5800/ Uygulamalarda izin yok hatası!!!

Hocam sorun büyük ne yapmak lazım pls lütfen :)İndirdiğim sybmyan bir uygulama internetsiz çalışmıyo,internet paketim de var ama uygulamaya girip bağlantıya izin ver dediğim zaman ''İZİN YOK'' hatası alıyorum,Birde Üstte tel işareti çıkıyo kapat...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 8:22:18