• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 5233 XpressMusic ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 5233 XpressMusic ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )
Geniş dokunmatik ekranı ve dış tasarımıyla 5800 XpressMusic’i andıran, 5233 XpressMusic adeta piyasada satışa sunulur sunulmaz bir devrim yaratacak gibi duruyor. Bu kadar çok met ettiğimiz cep telefonunun teknik detaylarıysa şöyle;

• 3.2 inç 360 x 640 piksel dokunmatik ekran,
• GPS,
• 3.5 mm kulaklık jakı,
• 2 Megapiksel kamera,
• 5. nesil Symbian işletim sistemi,
• 3G ( Görüntülü Görüşme )

2010 yılının ilk çeyreğinde tanıtılıp, ikinci çeyreğinde satışa sunulacak olan cihazın fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil.

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
sanki 5800 ın artık malzemeleriyle yapılmış gibi...

memoli1060

Üye
bence hiç devrim yaratacak gibi değil iğrenç plastik kullanılmış.

drmmr14

Üye
5800 da kamera 3.2 mp ve flaş var bunda bi eksiltmeye gidilmiş vardır bi sebebi... nasıl bi devrim olduğunu da merak ettim...

--------------- Ekleme ---------------

telefonun ismi 5235 olmasın?

Godfather

Godfather

Üye
5800 in özelliklerini azaltmışlar 5233 demişler

lazo611

lazo611

Üye
Iphone Aldığımdan Beri Eski Bir Nokia'cı Olarak Nokiadan Soğudum Valla Çok Basit Ve Banel Geliyor Nokianın Dokunmatikleri Bana...

FQXT

FQXT

Üye
klasık nokıa gelenegı yınede alıyoruz telefonlarını 5800 kullanıcısıyım bunun farkı sade kasa sanırım ya bıraz daha caga uygun tasarım olsa? su 3 tus ondekı zaten at kır yavvv :P

drmmr14

Üye
dokunmatik hassasiyeti değişmiş olabilir...

A1234567A

A1234567A

Üye
güzele benziyor

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Kamera neden 2.0 mp bumu devrim..?

Birde drmmr nickli arkadasin dediği gibi 5233 değil 5235

Ne0

Ne0

Üye
Beyler 5800 Cep telefonun Yazılımsal problemleri var. Cam 3.2 mgpx dior ama 2.0 çözünürlükte. 5800 Fabrika çıkışlı sıkıntılı bir telefon. Buda düşük modeli. Yani ha 5800 ha bu büyük bi fark yok.

vatozz

vatozz

Üye
wifi yok mu ? :kop: ve 2 mp kamera flaş yok en fazla 300 tl verilir bence (ipod touch dururken)

hikmetberk

Üye
ne devrim ama...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
5800 da kamera 3.2 mp ve flaş var bunda bi eksiltmeye gidilmiş vardır bi sebebi... nasıl bi devrim olduğunu da merak ettim...

telefonun ismi 5235 olmasın?

Arkadaşlar 5233 daha özellikleride tam olarak belli değil ama bunlar olacağı tahmin ediliyor.

DPool

DPool

Üye
haber için teşekkürler

alper702

Üye
aynısına benzio ama rengi sevdim :D

'Davut

'Davut

Üye
Yeni model olması nedeni ile tahminen 600 lira olur...zaten fazlada verilmez....Avrupada en fazla 200 euro çivarında birşeyle çıkar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt