Nokia 5230 Kilit Kodu..

Konu, 'Symbian S60v5 Cihaz Destek' kısmında Copyright^ tarafından paylaşıldı. Okunma: 18676 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 5230 Kilit Kodu..

arkadaşlar nokia 5230 telefonum var kilit kodunu unuttum... nasıl bulabilirim yardımcı olun lütfen..

Yazan: Copyright^
  2. bulmak icin program varmi bilmiyorum ama *#7370# yap formatla eski 12345 kodu geri gelsin. tabi herseyini yedeklemen lazim

3. eğer bunu yaparsam telime herhangi bir zarar gelir mi :allalla: gerçekten çok korkuorum :aman2:

4. hayır sadece soft format. verilerin sılınır okadar.

5. onu yaparken de güvenlik kodu istemiyor muydu ? :)

6. o zaman 12345 standart olan şifre oluyor. :hmmm

7. kardeş qüvenlik kodu istiyo ondada

8. arkadaşlar nokia 5230 güvenlk kdu nasıl kırılır bilen varsa cewp versn lütfen :(

9. Güvenlik Kodunu unutanlar BURAYA Tıklayınız.

10. baştan yazılım yükle

- - - Eklendi - - -

baştan yazılım yükle

Nokia 5230 Kilit Kodu.. konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5800 Kilit Kodu ( 1 Aralık 2010 | Cep Telefonları Genel )

Kilit Kodunu Unuttum Nasıl Düzelte Bilirim Bilen Biri Yardım Edebilirmi.... :vur:vur
  2. nokia c5 kilit kodu ( 20 Mayıs 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar telefonum c5. Dokunmatik.kilit kodunu unuttum hard format attım yani kilit tuşu ses açma tuşu arama cevaplama tuşu vede açma kapama tuşu.ama telefon ingilizce oldu vede acılışta hala kilıt kodu soruyor.12345 ın butun kombinasyonlarını...
  3. Nokia x6 kilit kodu ( 16 Ekim 2011 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba Arkdaşlar; Benim Nokia x6 Telefonum Var, Telefonu yeni aldım ve kilit kodunu bilmiyorum eski telefonumda en başda kod 0000 dı 6300 da bu telefonun başlangıçdaki kodu kaç bi yardım edebilirmsz :)
  4. Nokia 500 Kilit Kodu ( 17 Şubat 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Öncelikle Selamlar arkadaşlar. Benim bir sıkıntım var. Önceki kilit kodumu biliyorum. Ancak dün Nokia Suite aracılılıgıyla telefonuma yeni sürümü kurdum muhtemelen telefonun tüm bilgileri silindi. Telefonu açtıgımda kilit kodu istiyor. Önceki...
  5. 5230 kilit kodu ( 2 Eylül 2012 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

5230 telefonum var kilit kodunu unuttum kilit kodunu kirabilir miyim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:23:47