Nokia 5130 XpressMusic sertifika telefonda yada simde değil hatası yardım

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında deyper tarafından paylaşıldı. Okunma: 8439 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 5130 XpressMusic sertifika telefonda yada simde değil hatası yardım

İnternetten program indirirken bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim.

Yazan: deyper
  2. telefonun yetki sertifikaları silinmiş format atacaksın olmazsa yazılım güncellemesi yapman gerekecek...

3. arkadaşım peki nasıl format atıcam

4. *#7370# yap.

5. sa arkadaslar format atmadan baska çözüm yok mu bu soruna.bi de format atınca bütün ayarlar siliniyo mu

6. yazılım ve sertifikaları yükle.

Nokia 5130 XpressMusic sertifika telefonda yada simde değil hatası yardım konusuna benzer içerikler

1. Telefon Tavsiyesi Nokia 5130 XpressMusic mi Nokia 6300? yardım ( 23 Mayıs 2009 | Cep Telefonları Genel )

Nokia 5130 XpressMusic Nokia 6300 Hangisini almalıyım.Yardımlarınızı bekliyorum görüşlerinizi.kullanıcı yorumlarınızı.
  2. nokia 5130 XpressMusic java yardım ( 24 Eylül 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

arkadaşlar telefonumla ebuddy uygulamasıyla msn e girmeye çalışıyorum. fakat 'java uygulamaları için internet ayarlarınız etkinleştirilmeli' şeklinde hata veriyor. yardımcı olabilir misiniz.
  3. Nokia 5130 xpressmusic yardım ( 29 Temmuz 2010 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar ben nokia 5130 xpressmusic alıcam ama renk konusunda kararsızım.sizce hangi renk daha güzel?kırmızı mı mavi mi?lütfen yardımcı olun :)
  4. Acele Yardım nokia 5130 xpressmusic telefonum var turkcell ( 18 Ağustos 2010 | Cep Telefonları Genel )

merhaba arkadaşlar başlıktada dediğim gibi xpressmusic telefonum hattım turkcell aylık sms yaptım kendiliğinden azalıyor hiç yere mesaj da göndermiyor yardım edin bu sorunla karşılaşan arkadaşlar yardım etsin iyi günler
  5. Nokia 5610 XpressMusic Program yüklerken 'Sertifika simde veya Telefonda değil' uyarısı veriyor. ( 11 Kasım 2011 | Nokia S40 ve Java Destek )

Nokia 5610 XpressMusic Program yüklerken 'Sertifika simde veya Telefonda değil' uyarısı veriyor. Lütfen yardım edin. Formu karış karış ettim ama bir çözüm bulamadım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 7:23:31