Nokia 5130 XpressMusic Msn,Facebook Girme Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
yükleniyor diyor ama girmiyor

kenan58

Üye
mases kardeş çok saol faceya girdim:))))))))

hlsng87

hlsng87

Üye
vodafone sayfasına uye olun Giriş yaptıktan sonra saol tarafta telefon ayarlarım olacak oraya tıklayın en usstte cihazınızı soruyor oraya nokıa olanı gırın daha sonra 5130 exspress musıc yazanı girin..en son vodafone live yazana tıklayın :) ayarlar geldıkten sonra şifre soracak oraya 1234 yazın telefonunuzdan...ayarlarınız tamamdır :oke: şimdi mp3 çalarınızı açın ordan ındırılenler yazan yere tıklayın 3 seçenek çıkacak adregi gir kısmını silip 0.facebook.com yazın kolay gelsinnnn :) :aha::oke:[/QUOTE]

kardeş vodafone telefon ayarlarında nokia 5130 xpressmusic yok...

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar operatoru vodafone olanlar ıcın söyluyorum hemen vodafone sayfasına kayıt yapıyorsunuz sayfaya gırdıkten sonra solda telefon ışlemlerım var ordan telefon ayarlarına gırıyorsunuz en ustte cıhazınızı sruyor hangı cıhaz ve hangı modelını kullandıgını soruyor..bilgilerı gırıyorsunuz KONFİGÜRASYON YERE vodafone internet secenegı tıklayarak..ayarlar yapılıyor.....daha sonra mp3 çalara gırın ordan ınrıdılenler lıstesı çıkacak ve 3 secenek olacak adresı gır bölumunu temızleyın..... 0.facebook.com yazın hepsı bu :ehe:ehe:bye2:

vodafone sayfasına uye olun Giriş yaptıktan sonra saol tarafta telefon ayarlarım olacak oraya tıklayın en usstte cihazınızı soruyor oraya nokıa olanı gırın daha sonra 5130 exspress musıc yazanı girin..en son vodafone live yazana tıklayın :) ayarlar geldıkten sonra şifre soracak oraya 1234 yazın telefonunuzdan...ayarlarınız tamamdır :oke: şimdi mp3 çalarınızı açın ordan ındırılenler yazan yere tıklayın 3 seçenek çıkacak adregi gir kısmını silip 0.facebook.com yazın kolay gelsinnnn :) :aha::oke:
kardeş vodofone telefon ayarlarında nokia 5130 xpressmusic yok.. yardım!!

slexsia

Üye
Yükleniyor yazıyor girmiyor yardımm ....

Batu998

Batu998

Üye
benm bir önerim var müzik çalara gir seçeneklere tıkla indirilenlere tıkla adrese git de ordaki kodu sil 0.facebook.com yaz girer bedava ben ordan giriyorum

mahoce

Üye
5130 Expressmusic Telefonunda Facebooka giremeyenler buyrun

Müzik Çalar>Seçenekler>İndirilenler>Adrese Git>rttp bölümünü http:// olarak düzeltin>O.facebook.com yazın ve girin.

kral_1_manyak

Üye
müzik çalara girin ordan sanatçılar yazıyo onun üstüne gelin seçenek deyin ve indirilenlere girin ordan çıkan yerden adrese git deyin ve yaznı silin ve 0.facebook.com yazın ve bağlanın

UsaN

UsaN

Üye
masases cok sağoL akıllıca bi yol =)

tariz009

Üye
adamımsın cok teşekkürler :))

<MLK>

Üye
yaa arkadaşalar yardım lütfen yaa dediğiniz gibi yapıorum ama geçersiz web ayarları dio deli oldum off

dost8580

Üye
arkadaşlar müzikçalardanda girebilirsiniz

müzik çalardanda girebiirsiniz arkadaşlar

efecapan

Üye
Arkadaşlar 5130 express müzik telefonumun müzik çaları bozuldu müzik çalmak istediğim zaman tıkladığımda ''yeterli hafıza yok '' yazıyor yardım edin ban alütfen ne yapmam lazım düzelmesi için ?

volkanoxfb

Üye
Müzik çalara girip indirilenlere tıklayın oradan adrese git e girip çıkan yere yazın tamam deyin

murat1611

murat1611

Üye
Evet arkadaşlar çok kolay bir işlemle artık Nokia 5130 Xpressmusic ile Turkcell 0.facebook.com adresinden ücretsiz girebileceğiz.

Önce müzik çaları açın. Seçeneklere basın. İndirilenlere girin. 3 seçenek çıkacak, adrese git yazan yere basın. rtsp:// yazıyor onu silip ya da 0.fb.me yazın ve Tamam'a tıklayın. Normal tarayıcı ile ücretsiz Facebook'a girecektir.

furkan-52

Üye
:bigstar:arkadşlar sakin olun ben geldim şimdi yapıcanız sey cok basit. müzik calara girin. daha sonra seceneklere tıklayın, indirilenler var ona girin sonra orda adrese git yazısına tıklayn. 0.facebook.com yazın.alın size ücretsiz facebook. ben girdim hep ordan giriyorm.bi sorun yok parada gitmiyo. korkusu yapmaynn.. hadi görüşürz eger bi sorn olursa benim maile mesj atın hallederz

yaa arkaşlar bu 5130 dan facebook chat e giriliyomş bileniniz var mı yaa.benim girmem gerekiyo. ama programı bulamıyorm .var mı sizde. yardmcı olursnz sevinirm:evet:

musa balıkçı

Üye
ya ben 5130 telefon aldım ben internete girmiyor nasıl yapacam

:off:

asmsrylmz

Üye
dEdiqLerinizi yapTm ama qiRmedi önce paket werie ab0ne oL sonra ßaqLantı yok bu ne mq

gonca16

Üye
avea da geçerlimi bu avea da dediğiniz yerden denedim müzik çalarca hiç bir şekilde 0.facebook u bulmadı bir yere m.facebook diyordu onu denedim onda girdim girdiğim anda kontr yazılmaya başladı bütün kontrlerimi bitirdim bunu kullancam diye sonra opera mini yi kaldırtıp wiles yükliyim dedim onu yükleyemedim telefonu aldığıma pişman oldum 250 tl yi kaç ay biriktirdim gittim aldım teliii çokkk gcıık benim internet ayarlarım tam avea dan ama internet seçeneklerinden opera miniyi kaldırabiliyormuşuz onu bilen varmı anlatsa?

Laaannn arkadaş doğru soluyor :D :D Allah razı olsun kardeşim benimm.Arkadaşlar bu yolu uygulayın ben giremiyordum burdan yaptım oldu teşekkürleerrrrrrrrrrrrrr :D

avea da bilen varsa yazarmı bana lütfennnn

arkadaşlar avea da yapmayı bilen varmııı?? ben müzik çalardan girdim o yazanı sildim sadece 0.facebook yazdım bulunamıyor diyor ama m.facebook yazdım girdim bu sefer kontr gidiyor...diğer taraftada opera mini var o da desteklemiyor avea da kontr gidiyor.. bana kontr gitmicek bieşy anlatırlarsa sevinirim.. birde opera mini kaldırıp wifi yi nasıl yükleyebilirim???*

cemal5588

cemal5588

Üye
arkadailar ben nokıa 5130 xpressmusıc kullanıyorum faceye gırebılıorum ama resımler gozukmuyor kişilerin yardımcı olrmusunz lutfen:vur

----------Eklendi @ 10:54:25 ---------- Yazıldı @ 10:52:07 ----------

Müzik Çalara Girin << Seçenekler << İndirilenler << Adrese Git << ftsp:// silin Ve 0.facebook.com Yazın >>

hüseyinyalcin

Üye
ya arkadaşlar bnde e7 kullancısıyım yeni aldım teli artık yeni ayarmı yapılcak anlamadımda 0.facebook a girmiyor bi yardımcı olsanız ??

Üst Alt