Telefon Tavsiyesi Nokia 5130 XpressMusic mi Nokia 6300? yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SefaRR

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5130 XpressMusic mi Nokia 6300? yardım
Nokia 5130 XpressMusic
Nokia 6300

Hangisini almalıyım.Yardımlarınızı bekliyorum görüşlerinizi.kullanıcı yorumlarınızı.

Odysseus

Odysseus

Üye
Bu tamamen tarzınızla ve zevklerinizle orantılı bir konu. Örneğin; gündelik hayatında çok fazla tarz yaratmak isteyen biriyseniz 6300 ideal. Ancak sportif yaşamayı ve görünmeyi seviyorsanız 5130 size daha uygun. Özellikleri hemen hemen aynı. Hatta gözle görülür fark yok. Yine de 6300 da yaşanan hafıza problemlerini ve 5130'a göre daha eski bir ürün olduğunu unutmayın.

maivesiyah

maivesiyah

Üye
5130 al derim 6300 5 yaşındaki çocuğa kadar düştü artık her allahın kulunda var :)

SefaRR

Üye
    Konu Sahibi
ademaltintas evet ben spor giyinmeyi severım spor görünmeyide.
maivesiyah
evet bunun bende farkındayım.
Birazda kullanıcılardan yorum almak istiyorum

Doğan

Üye
valla bana kalırsa 5130 XpressMusic alın Neden derseniz dış görünüşü daha hoş zaten 6300 la arasında pek fark yok iyi forumlar :)

keskineto38

Üye
kardeş 5130 al benim abim kullanıo çoık memnun..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
6300 kullanıcısıyım ve çok memnunum, 6300 öneririm.

metintini

metintini

Üye
5130 kullanıcısıyım süper ses çıkıo. Müzik ışıkları falan çok güzel. Hem öyle herkesde görülen bir telefon değil. Ben de ikisi arasında kalmıştım farkı görünce koştum 5130 aldım. Süper telefon hiç bekleme al bence!!!

andy_1907

Üye
5130 cok şık hele kırmızısı...

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
katılıyorum en müthişi 5130 xpress music olması apayrı bir ayrıcalık ses kalitesi hafıza tasarım özellik bakımından hepsi süpper 5130 u öneririm sana kardeş

devrani

Üye
arkadaşlar 5130 un her iki tarafındada ışık yanıyormu

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
5130 daha hoş bir görüntüsü var tercih edebilirsin ama 6300 da alsan zarar etmezsin çok iyi bir cihaz çünkü:oke:

my name is

Üye
kardeşim 5310 al derim,çünkü müzik kalitesi daha iyi,5310 un orjinal temaları yani xpress müsic temalarının orjinalini hic biryerde bulamazsın tabi tema manyağı isen :D,5310 un kulaklık girişine 2+1 bile takabiliyorsun,5310 un müzik çalar arka planı 6300 ınkinden daha güzel bence,5310 da müzk tuşları var 6300 da yok,ve son olarak 5310 6300 dan daha hızlı;) 5310 DİYORUM.

osman2284

Üye
arkadaşlar benim 6300 telefonum var hafıza kartına mp3 yüklüyorum ama çalmıyor dosya biçimi desteklenemiyor diyor acaba cevabını yazarsanız sevnirim

haydarmert

haydarmert

Üye
ses kalitesi daha iyi sadece ben benimkinin bataryasından memnun değilim o kadar hem 6300 eski biraz daha ayrıca 5130 daha çok muzik ve video türü destekliyor iyi forumlar
ama yine de tercih sana kalmış sonuçta yukarıda belirtildiği gibi yaşam tarzına bağlı. zevkler ve renkleri tartışamayız

eyup007

eyup007

Üye
5130 dan vazgeçme

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
5130 hem 6300 dan daha sonra çıktığı için 6300 eksikleri tamamlandı hem tasarımı daha iyi.

habbuj

habbuj

Üye
kesinlikle 6300 alma derim kardeş 5130 la o telefonu karşılaştırman bile hata xpress musik olması yeter zaten
sen yinede kendi keyfine göre takıl

dark porter

dark porter

Üye
bende 5130 xpress musici öneririm dış görünüşü kadar içide mükemmel bence

merd iven

merd iven

Üye
63oo kullanıcısıyım kamerası cok güzel ama ses yönünden 5130 la yarısabilecek bi telefon değil ... ben 5130 almanı tavsiye ederim zatn bende telefonumu 5320yle değiştirmeyi düşünüorum :) ii forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...