Nokia 500 Telefonum Reset Atıyor...(Acil yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 Telefonum Reset Atıyor...(Acil yardım)
Telefonum durup dururken kendisini resetliyor.yüklediğim programlarla alakalı zannettim çoğunu sildim hatta soft format attım ama düzelmedi .hard format atmakta istemiyorum .konuyu internette araştırdım hiçbirşey de bulamadım lütfen bi çözüm yolu söyleyin.. :(

R.A.M

R.A.M

Üye
donanımsal sorun vardır akıllı telefonlarda olabilibiliyo yüke girince resetliyor donanımsal sorun vardır bence

• Beğen
Tepkiler: alaStar
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Telefonum durup dururken kendisini resetliyor.yüklediğim programlarla alakalı zannettim çoğunu sildim hatta soft format attım ama düzelmedi .hard format atmakta istemiyorum .konuyu internette araştırdım hiçbirşey de bulamadım lütfen bi çözüm yolu söyleyin.. :(

bekleme modundamı yoksa internet oyun oynarkenmı

• Beğen
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi

bekleme modundamı yoksa internet oyun oynarkenmı

bekleme modunda oluyor genelde,bir programdan çıktığımda yada menüde dolaşırken oluyor.yani her an oluyo öyle belli bir yerde dolaşırken değil.

R.A.M

R.A.M

Üye
bekleme modunda oluyor genelde,bir programdan çıktığımda yada menüde dolaşırken oluyor.yani her an oluyo öyle belli bir yerde dolaşırken değil.
Garantiye yolla mutlaka garantisi vardır.

• Beğen
hakan_710

hakan_710

Üye
soru sormadan önce telefonda yüklü yazılımı yazsaydın daha kolay yardımcı olunurdu. sende anna mı var belle mi? eğer anna var ise belle ye geçip dene. sorun devam ederse servise git

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin

yazılımı tekrar yükle. ister nokia suite ile istersen flash at.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt