Nokia 500 Kilit Kodu

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında sonerulas tarafından paylaşıldı. Okunma: 7760 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Öncelikle Selamlar arkadaşlar.


  Benim bir sıkıntım var. Önceki kilit kodumu biliyorum. Ancak dün Nokia Suite aracılılıgıyla telefonuma yeni sürümü kurdum muhtemelen telefonun tüm bilgileri silindi.
  Telefonu açtıgımda kilit kodu istiyor. Önceki kilit kodumu giriyorum. Hatalı kod girdiniz diyor. Telefon tekrar açılıyor ama benim sıkıntım her telefonu açıp kapattıgımda bu kodu isteyip hatalı kod girdiniz demesi yanlış bence. Demek istediğim şu. Ben sürümü güncelledikten sonra bu telefon format mı yemiş oldu? (Çünkü tüm görsellik ve menüler değişti . ) Eger format yemişse fabrika çıkışında bu telefonun kilit kodu nedir? 12345 olarak deniyorum normalde nokiaların kilit kodu budur diye biliyorum ama o kodu yemiyor yine hatalı kod diyor. Yardımcı olabilirmisiniz?

  ----------------------------

  Arkadaşlar kusura bakmayın. Cihazın yazılımını tekrar yeniledim kilit kodu istemedi kilit kodunu yeniden oluşturmak gerekiyormuş nasıl oldugunu bende anlamadım ama neyse kilit kodunu oluşturdum ve sıkıntı ortadan kalktı. Moderatör arkadaşdan ricam konuyu isterse silebilir forumda çöp olarak işgalde bulunmasın. İyi günler.


   
  Yazan: sonerulas
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
25 Mayıs 2015 Pazartesi - 6:19:29