Nokia 500 Kilit Kodu

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında sonerulas tarafından paylaşıldı. Okunma: 7877 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 500 Kilit Kodu

Öncelikle Selamlar arkadaşlar.

Benim bir sıkıntım var. Önceki kilit kodumu biliyorum. Ancak dün Nokia Suite aracılılıgıyla telefonuma yeni sürümü kurdum muhtemelen telefonun tüm bilgileri silindi.
    Telefonu açtıgımda kilit kodu istiyor. Önceki kilit kodumu giriyorum. Hatalı kod girdiniz diyor. Telefon tekrar açılıyor ama benim sıkıntım her telefonu açıp kapattıgımda bu kodu isteyip hatalı kod girdiniz demesi yanlış bence. Demek istediğim şu. Ben sürümü güncelledikten sonra bu telefon format mı yemiş oldu? (Çünkü tüm görsellik ve menüler değişti . ) Eger format yemişse fabrika çıkışında bu telefonun kilit kodu nedir? 12345 olarak deniyorum normalde nokiaların kilit kodu budur diye biliyorum ama o kodu yemiyor yine hatalı kod diyor. Yardımcı olabilirmisiniz?

----------------------------

Arkadaşlar kusura bakmayın. Cihazın yazılımını tekrar yeniledim kilit kodu istemedi kilit kodunu yeniden oluşturmak gerekiyormuş nasıl oldugunu bende anlamadım ama neyse kilit kodunu oluşturdum ve sıkıntı ortadan kalktı. Moderatör arkadaşdan ricam konuyu isterse silebilir forumda çöp olarak işgalde bulunmasın. İyi günler.

Yazan: sonerulas

Nokia 500 Kilit Kodu konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5800 Kilit Kodu

Kilit Kodunu Unuttum Nasıl Düzelte Bilirim Bilen Biri Yardım Edebilirmi.... :vur:vur
  2. Nokia 5230 Kilit Kodu..

arkadaşlar nokia 5230 telefonum var kilit kodunu unuttum... nasıl bulabilirim yardımcı olun lütfen..
  3. nokia c5 kilit kodu

arkadaşlar telefonum c5. Dokunmatik.kilit kodunu unuttum hard format attım yani kilit tuşu ses açma tuşu arama cevaplama tuşu vede açma kapama tuşu.ama telefon ingilizce oldu vede acılışta hala kilıt kodu soruyor.12345 ın butun kombinasyonlarını...
  4. Nokia x6 kilit kodu

Merhaba Arkdaşlar; Benim Nokia x6 Telefonum Var, Telefonu yeni aldım ve kilit kodunu bilmiyorum eski telefonumda en başda kod 0000 dı 6300 da bu telefonun başlangıçdaki kodu kaç bi yardım edebilirmsz :)
  5. Nokia 500 Kilit Kodu Unuttum Acil Yardııım !!

Arkadaşlar dün gece 3-4 gibi bakınıyodum değiştiriyim dedim uyku sersemi hatırlamıyorum hiç bişey :D az önce telefonu açıp kapattım ve sadece kilit kodu ekranı çıkıyor acil yardım edin çok araştırdım ama bi sonuca varamadım ..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 1:14:58