Nokia 500 Kilit Kodu Unuttum Acil Yardııım !!

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında trancee tarafından paylaşıldı. Okunma: 13098 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 500 Kilit Kodu Unuttum Acil Yardııım !!

Arkadaşlar dün gece 3-4 gibi bakınıyodum değiştiriyim dedim uyku sersemi hatırlamıyorum hiç bişey :D az önce telefonu açıp kapattım ve sadece kilit kodu ekranı çıkıyor acil yardım edin çok araştırdım ama bi sonuca varamadım ..

Yazan: trancee
  2. dostum flash atmam ben daha pratik bi yolu vardır

3. neden girmek istiyorsun ki ???

4. maalesef başka yolu yok tek çare flash atmak

5. IMEİ numarasından kilit kodunu bulmaya çalışıyorum.

6. girmiyor ama kilit kodunu unuttuysan flash atmaktan başka çaren yok gibi.

Nokia 500 Kilit Kodu Unuttum Acil Yardııım !! konusuna benzer içerikler

1. Nokia n72 kilit kodunu unuttum acil yardım !!!! ( 13 Temmuz 2008 | Symbian Destek )

Arkadaşlar nokia n72 kilit kodunu unuttum acaba bana yardım edebilecek ark.lar warmı ???
  2. acil yardım kilit kodumu unuttum ( 11 Ekim 2008 | Symbian Destek )

Arkadaşlar tel.im 6630 klt kodunu unuttum:vur:vur:vur:vur tel. açılmıyor lütfen yardım edin :hmmmbu arada *3(yes) fonksiyonunu yapamadım lütfen yardım:agla:bilmem::bilmem::bilmem::bilmem: --------------- Ekleme --------------- lütfen yardım...
  3. C7 Kilit Kodumu Unuttum Acil ( 17 Eylül 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Arkadaşlar C7 Kilit kodumu değiştirmiştim hatırlamıyorum internette baya bi araştırma yaptım ama bir türlü bulamadım tuhaf tuhaf siteler var hiç biri bi işe yaramıyor lütfen yardım edin
  4. Nokia 500 Kilit Kodu ( 17 Şubat 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Öncelikle Selamlar arkadaşlar. Benim bir sıkıntım var. Önceki kilit kodumu biliyorum. Ancak dün Nokia Suite aracılılıgıyla telefonuma yeni sürümü kurdum muhtemelen telefonun tüm bilgileri silindi. Telefonu açtıgımda kilit kodu istiyor. Önceki...
  5. Nokia 603 Kilit Kodunu Unuttum! ( 2 Eylül 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar telefonu ikinci el aldım.Kilit kodunu bilmiyorum.Nasıl kırabilirim?Lütfen yardım edin.Saygılarımla...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 11:16:55