NOKIA 500 format ve sonrasi (ACILL)

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında yunuq58 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2380 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NOKIA 500 format ve sonrasi (ACILL)

telefona virus bulasti beyni gitti telin *#7370# format atcaktim kilit kodunu unuttum mecbur yes+ses acma+kilit+power tuslarina basarak attim telde nokia magaza muzik harita foto ve video duzenleme social angry birds vs silindi

bunlari cozum ne flashsiz guncellemesiz bu progrmlari.bulurmuym ? lutfen yardim

Yazan: yunuq58
  2. Bahsettiğin uygulamaları flash ve güncelleme yapmadan yüklemek istiyorsan buraya bak Symbian^3 Uygulamaları

3. nokianin orj. programlarini ariyrm buradan nasil buliyim yokki

4. orjinal programları zaten çoğu mesela nokia mağaza 3.30 sürümünü yükle silinenin yerine

5. onu yukledim baska varmi ? :)

6. en güzeli flash at flash niye atmıyorsun

7. atamiyrm suan dag basindayim direk program gerek :(

NOKIA 500 format ve sonrasi (ACILL) konusuna benzer içerikler

1. Nokıa Ovı (Acıll) ( 27 Ocak 2013 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

S.a Konuya nasıl baslasam bilmem ama baslıyalım bir yerden beNim Nokıa 5250 bir telefonum var . 2 Ay sonra telefonu actım ve sım kartımı taktım guzel telefon acıldı 1gb internet paketi yaptım hemen sonra tel. bir kac oyun indirim dedim zaten ovi...
  2. Nokıa Ovı (Acıll) ( 27 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

S.a Konuya nasıl baslasam bilmem ama baslıyalım bir yerden beNim Nokıa 5250 bir telefonum var . 2 Ay sonra telefonu actım ve sım kartımı taktım guzel telefon acıldı 1gb internet paketi yaptım hemen sonra tel. bir kac oyun indirim dedim zaten ovi...
  3. Nokıa Ovı (Acıll) ( 27 Ocak 2013 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

4. nokia 500 hard format sonrasi! ( 23 Şubat 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

geçen hard format atmistim sonra navigasyon silindi. Eğer elinizde navigasyon varsa link atarmisiniz ? Orjinali olursa daha ii olur.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 9:49:13