NOKIA 500 format ve sonrasi (ACILL)

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında yunuq58 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2351 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NOKIA 500 format ve sonrasi (ACILL)

telefona virus bulasti beyni gitti telin *#7370# format atcaktim kilit kodunu unuttum mecbur yes+ses acma+kilit+power tuslarina basarak attim telde nokia magaza muzik harita foto ve video duzenleme social angry birds vs silindi

bunlari cozum ne flashsiz guncellemesiz bu progrmlari.bulurmuym ? lutfen yardim

Yazan: yunuq58
  2. Bahsettiğin uygulamaları flash ve güncelleme yapmadan yüklemek istiyorsan buraya bak Symbian^3 Uygulamaları

3. nokianin orj. programlarini ariyrm buradan nasil buliyim yokki

4. orjinal programları zaten çoğu mesela nokia mağaza 3.30 sürümünü yükle silinenin yerine

5. onu yukledim baska varmi ? :)

6. en güzeli flash at flash niye atmıyorsun

7. atamiyrm suan dag basindayim direk program gerek :(

NOKIA 500 format ve sonrasi (ACILL) konusuna benzer içerikler

1. Nokıa Ovı (Acıll)

S.a Konuya nasıl baslasam bilmem ama baslıyalım bir yerden beNim Nokıa 5250 bir telefonum var . 2 Ay sonra telefonu actım ve sım kartımı taktım guzel telefon acıldı 1gb internet paketi yaptım hemen sonra tel. bir kac oyun indirim dedim zaten ovi...
  2. Nokıa Ovı (Acıll)

S.a Konuya nasıl baslasam bilmem ama baslıyalım bir yerden beNim Nokıa 5250 bir telefonum var . 2 Ay sonra telefonu actım ve sım kartımı taktım guzel telefon acıldı 1gb internet paketi yaptım hemen sonra tel. bir kac oyun indirim dedim zaten ovi...
  3. Nokıa Ovı (Acıll)

4. nokia 500 hard format sonrasi!

geçen hard format atmistim sonra navigasyon silindi. Eğer elinizde navigasyon varsa link atarmisiniz ? Orjinali olursa daha ii olur.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 18:21:52