nokia 3500 hafıza kartıyla oyun nasıl yüklenir + yazılı belge nasıl atılır ?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında c4mb4zz tarafından paylaşıldı. Okunma: 1963 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. nokia 3500 telefona nasıl hafıza kartıyla oyun yüklenir
    ayrıca nasıl .txt. doc uzantılı yazılı belgelere wordpad word power point gibi okumak için atılır mı ?

2. 1)oyunu indir rar lıysa rardan çıkar hafıza kartı ana dizinine at ugulamalara girince görürsün
    2)ayrı program gerekiyor açman içn

3. cevaplar için teşekkürler oyunu rarda çıkarıp hafıza kartı anadizine atmama yeterlidir umarım
    yazılı belge .txt denedim ama çok uzun olduğu için 2-3 cümle gösteriyor sadece 500 kb lik bi yazıyı nası okuyabilirim ?? program nedir ?
  4. java bölümüne bak ben basit araştırma yaptım ama yok
  5. txt uzantılı dosyaları okur ancak uzun ise metin kısaltıldı der henüz java için word,excel ,adobe vb belgeleri okuyabilen program yok boşa uğraşma yapılmış olanlarda saçma bi çoğunu denedim çalışmıyor hafıza kartına veri atma ise çok basit telefonu usb ile ve ya kart okuyucuyla bilgisayara bağla hafıza kartının dosyalarını aç herhangi bi klasöre at bu kadar basit bana sorarsan 3500 yanlış bi tercih symbian işletim sistemi olan cihazları tercih etsen daha mantıklı word,excel,adobe tarzı dosyaları çok rahat okuyabilecek sis programlar var :oke:
  6. sis program çok 5800 çoğu kişinin pc de yapamadığını ypıorum
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.