Nokia 3120 Classic SimKartı Takınca Kapanıp Açılıyor

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında hanifihanifi tarafından paylaşıldı. Okunma: 2104 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia 3120 Classic SimKartı Takınca Kapanıp Açılıyor

Nokia 3120 Classic SimKartı Takınca Kapanıp Açılıyor başıktada belirttiğim gibi sorunu nedir acaba yardım edebilecek varmı

--------------- Ekleme ---------------

Hadi beyler yardım lütfen telefon normalken bi sorunu yok

Yazan: hanifihanifi

Nokia 3120 Classic SimKartı Takınca Kapanıp Açılıyor konusuna benzer içerikler

1. yeni: Nokia 3120 Classic ( 8 Şubat 2008 | Cep Telefonları Genel )

Nokia 3120 Classic Yeni bir orta-sınıf Nokia telefonu gün yüzüne çıktı: Nokia 3120 classic. Sahip olduğu özellikleri uygun bir fiyatla kullanıcılara sunacak telefon 3G destekli. Bunun yanında dört bant GSM şebeke uyumu bulunuyor....
  2. nokia 3120 classic yardım ( 27 Eylül 2009 | Symbian Destek )

Arkadaşlar bu telefondan babamdada bendede var turkcell kampanyası ile aldık.Babamın telefonunun kamerası çok güzelken benimki biraz ona bakarak kötü sizce sorun nedir?(Babam 1 ay önce aldı,ayarların hepsi aynı) --------------- Ekleme...
  3. Nokia 3120 Classic ( 6 Mayıs 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Nokia 3120 classic...Telefonum sarz soketının bulunduğu bölge suya girdi...Yaptırırım dien varsa buyursun alsın...Hertürlü takasa vede pazarlığa açığım... FİYAT:90 TL cihazın kendi resmidir
  4. Nokia 3120 Classic ( 20 Mayıs 2010 | Cep Telefonları Genel )

Öncelikle merhaba. Nokia 3120 Classic almayı düşünüyorum bu telefon hakkında bilgi sahibi olan varsa öneride bulubilirler mi? 300 TL civarı tutuyormuş fiyatı sizce değer mi? Önerilerinizi bekliyorum.. İyi forumlar, İyi Maxicep'ler ,)
  5. Nokia 2220s Kapanıp Açılıyor ( 8 Şubat 2013 | Nokia S40 ve Java Destek )

Öncelikle merhabalar Elimdeki 2220s'ten internete girerek oyun indirdim ve yükledim ama bayağı bi oyun yükledim sonra telefon dondu kapatmaya çalıştım kapanmadı bataryayı söktüm taktım açtım bu seferde eller simgesinden sonra saat tarih açma...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 13:09:04