Nohut Modelli Şal Örneği (anlatımlı)

Konu, 'Örgü - Dantel - El İşi' kısmında First Lady tarafından paylaşıldı. Okunma: 6107 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nohut Modelli Şal Örneği (anlatımlı)

anlatımlı şal örneği, anlatımlı bayan şal modeli, anlatımlı şal modelleri, açıklamalı şal modeli, şal yapımı anlatımlı, şal nasıl yapılır, şal örnekleri, yeni şal modelleri

Uzun ve kare modeli ile bayanların çok hoşuna giden bir modelin anlatımını paylaşıyorum sizlerle. Kiremit rengindeki bu şal örneği kış sezonunda havalı ve renkli olmanızı sağlayacak. Omuzlarınızı soğuklardan koruyacak ve aynı zamanda şıklığınıza ve güzelliğinize ortak olacak. Yeni sezonun en beğenilen modeli olan nohut şal örneğinin yapılışını hemen aşağıda öğrenebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

[h=2]Nohut Modelli Şal Örneği[/h]

Yapılışı:

106 ilmek başlanır, nohut modeli ile örgüye devam edilir.
    Nohut Modeli: 1 sıra ters örülüp modele geçilir. 1.ilmek ters örülürken ilmek şişten çıkarılmadan iplikşişe 2 kere dolanıp 3 ilmek elde edilir, yanındaki 3 ilmek birlikte örülüp kesilerek 1 ilmeğe düşürülür… Örgünün arkd yüzünde ilmekler düz örülür, ilk sırada yapılan işlemler aynı şekilde uygulanır. Şalın ölçüsü 60 X 213 cm dir. 23 cm uzunluğunda püsküller takılarak süslenir.

Yazan: First Lady
  2. Emegine saglık canımm. Ben örgüden dantelden hc anlamam :dry: Bi tek düz örgüyü biliyorum :D

Nohut Modelli Şal Örneği (anlatımlı) konusuna benzer içerikler

1. Örgü Koltuk Şalları - Örgü Koltuk Şalları Örnekleri ( 24 Mayıs 2011 | Örgü - Dantel - El İşi )

Rengini beğenmediğiniz koltuk ve kanepeleriniz varsa az bir maaliyet ile kendiniz bir koltuk şalı yapabilirsiniz. Oldukça şık ve koltuğunuzun havasını havasını hemen değiştirecek olan koltuk şalları;...
  2. Nohut örgülü bebek hırkası(anlatımlı) ( 18 Ekim 2011 | Örgü - Dantel - El İşi )

nohut örgülü hırka modeli, bebek hırkası anlatımlı, nohut örgülü bebek hırkası, bebek hırkası yapma, kolay bebek hırkası anlatımlı, nohut örgülü kolay bebek hırkası, bebek hırkası resimli anlatım, bebek hırkası yapımı Marifetli anneler,...
  3. Örgü Şal Modeli(anlatımlı) | Örgü Şal Örneği ( 13 Aralık 2011 | Örgü - Dantel - El İşi )

örgü şal, örgü şal modeli anlatımlı, anlatımlı örgü şal modeli, açıklamalı şal, şal yapma, şal modelleri, kolay şal modeli, Farklı bir şal modeli ile buluşturuyorum sizleri. Adı ise: şarhoş yolu şaşırdı... Sarhoş yolu şaşırdı şal modelinin...
  4. 2012 Şal modelleri | 2012 Şal örnekleri ( 14 Nisan 2012 | Örgü - Dantel - El İşi )

İster çeyizlik ister günlük kullanımlık olan şal modelleri her bayanın ihtiyacıdır. Değişik örgüleri ile beğeninizi kazanacak olan üçgen şal modellerine görsellerden göz atabilirsiniz. İsterseniz aynı modelleri dikdörtgen ve kare olarak da...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 2:30:22