nimbuzz killer.predatör , grandkiller predatör, babykiller2.1 ve 1.7 volkiew

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında volkiew tarafından paylaşıldı. Okunma: 7899 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nimbuzz killer.predatör , grandkiller predatör, babykiller2.1 ve 1.7 volkiew

silindi

Yazan: volkiew
  2. Eyvallah bilgilendirme icin volkan:-D

3. rica ederim gökhan dostum :D

4. La dün flood attım redkid ve cagatay53 düştü puhaha killersiz babysiz atıyorum

5. noluyo ben bişi anlamadım

6. Puhahahaha wersage ne adamsın :D:d:

7. silindi

nimbuzz killer.predatör , grandkiller predatör, babykiller2.1 ve 1.7 volkiew konusuna benzer içerikler

1. volkiew bir ayrıcalktr. Nimbuzzda seri ek artık tarih oldu ( 15 Haziran 2010 | Cep Telefonları Genel )

Artık nimbuzzda seri ek tarih oldu, artık seri ek, wurus mesajı, smiler flood yemek yok. Volkiew bir ayricalıktr. Ögrenmek isteyen buyrun adresm [email protected] odamdaym......
  2. nimbuzz icin xml kodlar...volkiew...kara ejder kardesimden alıntıdır ( 30 Temmuz 2010 | Cep Telefonları Genel )

evet emege saygı kodlar alıntıdır... kara ejder(mustafa),ahmeetsen(ahmet),karizma(hakan),custodes(onur),hakankonyali(hakan)... kardeslerime sevgilerimle... BAZILARI KENDİ ADINA YAPMAYA CALISSADA kodlar karaejder kardesime aittir... =Gelen...
  3. nimbuzz ve java oyunlar ( 22 Nisan 2011 | bada OS Genel & Destek )

muhtemelen biliyorsunuzdur ama yine hatirlatici gibi olsun ben yeni ogrendim cunku bunlari. 1. java destekli nimbuzz var ve im gore cok basarili en azindan 3g ile baglanan benim gibiler icin. m.nimbuzz.com adresinden indiriliyor. 2. bircok...
  4. Nimbuzz ( 19 Ekim 2012 | Windows Phone İnternet Uygulamaları )

Nimbuzz Mesenger internet ve akıllı telefon mesajlaşma gücünü birleştiriyor. Nimbuzz Messenger Windows Phone, Android, iOS, Symbian, Blackberry, Java, PC ve Mac üzerinde mevcuttur. Nimbuzz Messenger, Facebook, Gtalk, Yahoo Messenger ve Live...
  5. Nimbuzz ( 11 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar 5800 kullanıyorum ve facebook'ta sohbet için nimbuzzu kullanıyorum ama bazen yazılanlar gitmiyor ya da gelmiyor. Bunun bi çözümü var mı ya da başka bi program var mı ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 8:50:10