Nİke yenİ ayakkabi modelİnİn arkasina allah'in(c.c) İsmİnİ yazmiŞ.

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Nİke yenİ ayakkabi modelİnİn arkasina allah'in(c.c) İsmİnİ yazmiŞ.
NİKE YENİ AYAKKABI MODELİNİN ARKASINA ALLAH'IN(C.C) İSMİNİ YAZMIŞ.

The Prophet (PBUH) said 'Pass

on knowledge from me even if it is only one verse'

Please read this.....act upon it....forward it to others..and,

Get the rewards from the treasures of Allah Subhanahu wa Ta'ala

This is what the 'NIKE' company did ....
'NIKE' company wrote the name of 'ALLAH' on the shoes & from the back so no one will notice this .......

IF YOU ARE A REAL MUSLIM YOU HAVE 2 FORWARD IT DON'T STOP ......

اذا كنت مسلم حقيقي قم بارسالها لكل المتواجدين لديك

Benj

Benj

Üye
ReziLLik Resmen

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Verilmişti ...
Eğer müslüman isen diye bir cümle gördüm cahiller için herhal :hmmm O Yüce ismi ayağında taşıyan var midir acaba :hmmm

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
daha önce görmüştüm ama Nike bunu piyasaya çıkarmadı galiba..

merty24

merty24

Üye
töbe töbe

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
inanmayın böyle şeylere yaaa hengi firma bunu yapaıp muslumanlara satabilir bu riski göze alabilir bu tamamen nike düşmanlarının yaptıgı bir oyun işte bunu almayın bu böyle yapıyor

haltie

haltie

Üye
inanmayın böyle şeylere yaaa hengi firma bunu yapaıp muslumanlara satabilir bu riski göze alabilir bu tamamen nike düşmanlarının yaptıgı bir oyun işte bunu almayın bu böyle yapıyor

:oke:

arslansem

arslansem

Üye
Bence de böyle bişeyi yapmaları enayilik olur.Sonuçta dünya çapında bir marka :oke:

dinccine

Üye
Benim konum Verilmişti :D

Cihandar

Cihandar

Üye
Bence de böyle bişeyi yapmaları enayilik olur.Sonuçta dünya çapında bir marka :oke:
:off::off::off::off::off:
valla uyumaya devam edersek dinimize küfretseler haberimiz olmaz ...valla çok böyle şeyler...yeterki uyanık olalım:hmmm:hmmm

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Uyanık olmakla farkında olmak arasındaki o ince çizgide kaybolmayın da... Zaten dünyada ne yapılırsa hepsi de müslümanlara karşı yapılmıştır dimi... Saçmalamaktan ne zaman vazgeçecekler anlamıyorum. Hadi gel gelelim bunu yapmış olsunlar 1.si onu piyasaya süremez çünkü Nike'ın ciddi bir Müslüman alıcı kitlesi var ;) 2.si Gel gelelim sürdü o halde ellerinde sadece Ateistler kalır. Hristiyanlar da Tanrıya inanıyorlar bunu ıskalamayın. Sadece Arapça yazıldı diye böyle bir misillemeye düşmeyin.

sublieutenant

sublieutenant

Üye

+2:oke:

Godfather

Godfather

Üye

Evet olabilir Engin abi :D