nıke mercurial futbol kramponu orjinal made in chına

Sponsorlu Bağlantılar

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
nıke mercurial futbol kramponu orjinal made in chına
arkdaşlar netten nıke mercurial futbol kramponu aldım ürünün %100 orjinal oldugu açıklamada yazıyordu.. fakat içine baktıgımda. made in chına yazısı gördüm.. arştırdım. china'de nikenin orjinal aykkabısını üretiyormuş işçilik ucuz oldugundan var mı böyle bişey ?:allalla::allalla::allalla:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Aynen öyle.
Sadece o değil,Rodi-LcW,sevenHill gibi giyim markaları da artık ürünlerinin büyük bir kısmını Çinde üretip öyle pazara sunuyor.
Tek nedeni ise ucuza çalışan işçiler:)
Çinde üretilen malların da orjinal olduğunu aynı kalitede olduğunu söylüyorlar bu firma yetkilileri ama ben buna kesinlikle katılmıyorum.

Perfect!

Üye
çinde daha ucuza daha çok mal üretebiliyorlar bu yıllardır var hatta üzerinde cin malı yazmayan ürünlerin de çinle alakası olmadığına inanmıyorum özellikle elektronik aletler için

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
ürünü geri gönderdim. orjinal diyorlar fakat çakmadan biar adım önde :D orjinaldan çok geride.. netten alıs veriş yapanlar ilk önce . üretim yerini sorunlar. çin se almasınlar..
istersniz aynı ayakkabıyı karşılaştırın mesela biri çin biride vietnam olsun .
kesin çin üretimine çakma dersiniz. ve nettekilerin %90 çin arkadaşlar.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Vietnam al imkan varsa, bende var 9 aydır her gün giyiyorum sadece amblem yerinin altın rengi karardı o kadar :D

aLone

aLone

Üye
nelere dikkat ediyosunuz ya :ehe ben alıyorum geçiyorum :d

Mert

Mert

Üye
Adidas ayakkabı almıştım. Ondada çin malı yazıyor.

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
çinliler maliyeti azaltarak herşeyin ucuzunu yapar. hıım elbette kaliteli ürünleride var ama kısıtlı.
nıke alacaksınız endonezya & vietnamı seçin ;)

Üst Alt