Nihat'ın Fenerbahce Acıklaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Nihat'ın Fenerbahce Acıklaması
Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Nihat Kahveci kararını açıkladı.
EURO 2008'e hazırlanan (A) Milli Takımın en önemli gol silahı olan Nihat Kahveci, "Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptın mı?" sorusunu, "Şu anda Villareal ile 3 yıllık sözleşmem var. Hukuksal olarak hiçbir şey benim elimde değil. Avrupa'daki futbol hayatımı sürdürmek istiyorum. Avrupa'da iyi bir takımda oynuyorum, mutluyum ve Türkiye'ye dönmek istemiyorum" diye yanıtladı.

Kaynak Habertürk (Türkiye'nin En büyük İnternet Gazetesi) ;)

Hayalperestlere duyrulur :oke:
:kop::kop:

delrico

delrico

Emekli Yönetici
hahaha:kop::kop::kop: haklısın kardesım hem gazetede yalan olsa bile ben gözlerimle gördüm ve duydum nihat dün bi kanala cıkıp konustu ntv veya fox tv olması lazımdı:allalla:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur aklın yolu bir Nihat Türkiye'ye daha uzun yılar donmez İspanya'da süper bir sezon gecirdi takımı la liga da 2. oldu seneye direk sampiyonlar liginde oynayacaklar + Eger Nihat Euro 2008 de de kendini gösterirse BÜYÜK takımların transfer listesine girmesi kacınılmaz olur ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
..Fenerbahce resmi açıklamayı yapmadıkdan sonra inanmam. :oke:

schumici

schumici

Üye
nihat çok önemli bi futbolcudur. ama fenerbahçe nihata muhtaç değildir. nihat olmazsa başkası olur. hatta daha iyisi olur. ama elbet fener için en iyisi olur.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Katılıyorum ;) En iyisi transfer edilecektir inşallah.

YsF_90

YsF_90

Üye
nihat çok önemli bi futbolcudur. ama fenerbahçe nihata muhtaç değildir. nihat olmazsa başkası olur. hatta daha iyisi olur. ama elbet fener için en iyisi olur.
kardeşimin bu sözünü gördükten sonra diyecek bi sözüm yok en güzelini söylemiş ağzına sağlık kardeşim

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Noldu birden Nihat olmadı kotulemeye basladınız

schumici

schumici

Üye
kardeşimin bu sözünü gördükten sonra diyecek bi sözüm yok en güzelini söylemiş ağzına sağlık kardeşim

eyvallah kardeşim:oke: yorumların için çok çok teşekkür ederim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
hayır kötüleme olarak anlaşılmasın, Nihat Türk futbolu için önemli isimlerden, gelirse iyi olur hem fenerbahçe için hem Türk futbolu için ama gelmezsede schumici kardeşimin dediği gibi fenerbahçe hiç bir futbolcuya muhtaç değildir. biri olmazsa diğeri olur.
schumici kardeşim ne demek yorumun alasını sen yapmışın ben teşekkür ederim

schumici

schumici

Üye

nihatı kötülemekle ne alakası var. benim yaptığım yorumda nihatı kötüleyici hiç bişey yok. benim demek istediğim fenerbahçe bi oyuncuya bağlı kalmaz nihat olmazsa ondan daha iyisi olur. ama fenerbahçe en iyisini mutlaka getirir. anlayana.

yd1992 kardeşim desteğin için çok sağol:oke:

delrico

delrico

Emekli Yönetici
kötüleme deil de ne nihat kadar suan kac tane iyi futbolcu var yurt dısında nihata kalmadınız mı? yani ben bu lafın arkasından gülerim:kop::kop::kop: fenerbahce nihatı istemicek ha fener o 54-1 scorlu takımın golcüsünü bile istemistr haha fenerden kacmaz:ehe:ehe:ehe

schumici

schumici

Üye
birader nihattan iyi yabancı forvetlerde var. illa yerli olacak diye bi kural var mı. nihat olmazsa en iyi yabancı olur. ama fenerbahçe için en iyisi olur.

o dediğin santraforları siz toplarsınız sadece:D:D:D:D

delrico

delrico

Emekli Yönetici
biz ekmek kırıntısı toplamayız sizin gibi:D:D:D:D

FerreT

FerreT

Üye
Nihat böyle bi açıklama yapmasına rağmen,kulubüyle % 80 anlaşılmış.Nihatn bu konuda yapacağı pek bişey yok :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nihata başarılar.Villereal den daha başarılı ve kaliteli takımlara gider umarım.

schumici

schumici

Üye
biz ekmek kırıntısı toplamayız sizin gibi:D:D:D:D

bi kere tövbe de ALLAH kimseyi kırıntıya muhtaç etmesin.

ikincisi fenerin yaptığı hangi transfer kırıntı ki avrupa kulüpleri bizim yabancıların peşinden koşuyo

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ya bırak schumici laf olsun diye konuşuyor bu arkadaş hep...Bir bakalım yorumlarına doğruluk payları var mı.%100 gereksiz.İncelensin mesajları iddaa ediyorum %100 gereksiz ve alakasız;)

delrico

delrico

Emekli Yönetici
bi kere tövbe de ALLAH kimseyi kırıntıya muhtaç etmesin.

ikincisi fenerin yaptığı hangi transfer kırıntı ki avrupa kulüpleri bizim yabancıların peşinden koşuyo

arkadasım bende futbolcu bazında soledım ekmek kırıntısı die hasa ekmege laf attıysam carpılayım son sözümde diablosa sen cok konusuosun ama cok da bos konusuosun:nono: benim her yazdıgım msj gereksiz olabailir ama seninkilerin hepsi hem gereksiz ve bos msjlar sen takımını yüceltmissin yaptın fenerbahceyi real madrid,barcelona:@:@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...