Nick Deiştirmek istiyorum mümkünmü.

Konu, 'Site Hakkında' kısmında HeartQuake tarafından paylaşıldı. Okunma: 3383 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nick Deiştirmek istiyorum mümkünmü.

nick deişmek istiyorum mümkünmüü?? deiştireblirseniz HeartQuake olsun lütfen..:)

Yazan: HeartQuake
  2. Tabiki mümkün bununla ilgili Adminlerden birine Pm atman yeterli ama bildiğim kadarıyla bir üyenin bir kez nick değiştirme hakkın var yani ona göre düşün....

3. Selam,
    Bu seferlik nicki değiştirdim konuyu okuyarak.
    Normalde adminlerden birine pm atmanız yeterliydi.

Bilginize.

Nick Deiştirmek istiyorum mümkünmü. konusuna benzer içerikler

1. nickimi değiişmek istiyorum ( 20 Ocak 2010 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

arkadaslar nickimi degişmek istiyorumda nerden degiştiricem
  2. ARkadaşlar C6-01 telefonum war Klasör içine klasör oluşturmak istiyorum mümkünmü ( 31 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

ARkadaşlar C6-01 telefonum war Klasör içine klasör oluşturmak istiyorum.. ama bu bellede mümkün değil yardımcı olursanız sevinirim...Bide Telefonu modem olarak kullanıyorum bozulma ihtimali warmı ....
  3. mümkünmü ? ( 1 Eylül 2012 | Symbian S60v3 Destek )

tuşları kilitlediğimde ve açtığımdaki tuşlar açıldı ve kapandı uyarılarını kaldırmak mümkünmü tel c5 fp2
  4. Uygulama mümkünmü ( 9 Şubat 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

mesela diyelim internetten çanak okey oynucam taş ekemiyom sayfayı aşağı çekiyor sayfayı sabitler nasıl oyunu kontrol edebilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 13:08:58