Nice Simple Battery v1.5.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Nice Simple Battery v1.5.1
Google translate çeviri:

Renkli simge, metin ve arka plan ile bir basit ama özelleştirilebilir pil widget.

Özellikler:
- Minimalist stili
- Birçok özelleştirme pil simgesi şekil, renk, boyut, şişmanlık ve anahat kalınlığı
- Renkli yarı saydam arka plan (Sen renk, şeffaflık ve hatta kenarları yuvarlatılmış / köşelerinin yuvarlaklığını ve tam kontrole sahip)
- Özelleştirilebilir metin boyutu, şişmanlık ve renk
- tek bir dokunuşla açılır Pil bilgileri ayrıntıları ekranı
- Wi-Fi ve Bluetooth gücü gücü (destekleri Android 2.0 veya üstü) arasında kolay geçiş
- GPS ayarları ve Ekran kurulum için uygun kısayolları
- Canlı önizleme ayar ekranında özelleştirilmiş pil Widget
- ana ekranda birden Güzel Basit Pil widget, kendi özelleştirme ayarlarını her olması olasılığı
güncellemeleri güç seviyesi değiştirildiği zamanlar pil seviyesi Doğru okuma -
- Pil dostu tasarım
Nasıl kullanılır:
Ana ekranda boş bir alan üzerinde bu widget, sadece uzun basın (yani dokunun) kullanmak için, "Widgets" seçeneğini seçin, ardından "Güzel Basit Pil Widget" öğesini seçin. 1x1 ve 1x2 farklı widget boyutları vardır. Android (örneğin 4.0) daha yeni sürümleri için, ana ekran için app listesinde "Widgets" sekmesinden bu widget sürükle ve bırak olabilir.
Widget dokunulduğunda pil bilgi ekranı açılacaktır. Sen Sıcaklık, voltaj, vs var gibi pil bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca, / wifi kapatıp açın, yoksa ekran / gps kurulumu başlatın, pil kullanım istatistiklerini ekranını açabilirsiniz.
Evinizde ekranına birden fazla "Güzel Basit Pil Widget" ekleyebilir ve her biri kendi benzersiz bir görünüm ayarları olabilir. Ayar ekranını açmak için, widget dokunun, "Widget Kur" düğmesini tıklatın ve sonra bu widget için ayar ekranı açılacaktır.
* NOT * güç seviyesi okuma düzgün güncelleme yoksa, kullandığınız olabilecek görev katil app bu widget hariç tutabilirsiniz. Ayrıca homescreen bu widget kaldırın ve tekrar eklemeyi deneyin ve bu sorunu çözüp çözmediğini görmek. Değilse ben Android pazarı üzerinde değerlendirme / yorumlarına cevap ve takip edemez gibi, bana (e-posta lütfen @nullium.com ) ve ben en kısa sürede sorunu çözmek için elimden geleni çalışacağız. Alternatif olarak, siz de benim blog (bana bir mesaj bırakabilirsiniz ). Teşekkürler.
Son değişiklikler:
Versiyon 1.5.1:
- bağışı doğrulama işlemi Tweaked
- bazı iç değişiklikler yapılmıştır
Versiyon 1.5.0:
- Yeni özellik: Bluetooth Anahtarı battrey bilgi ekranı (destekleri Android 2.0 veya üstü) (yeni izinler gerekli) eklenir
- bazı özel Android rom ile uyumluluk Geliştirilmiş
- "Basit Fotoğraf Widget Nice" için bir bağlantı eklendi
Versiyon 1.4.0:
- Yeni özellik: Metin gölge seçenekleri
- Yeni özellik: Reklamlar artık "Güzel Basit Widgets (Bağış)" satın alarak çıkarılabilir
- "Basit Widgets (Bağış) Nice" için bir bağlantı eklendi
- yeni bir boyut eklendi widget (2x2)
- sürgü ile tercihleri ​​Geliştirilmiş: numarasını alan bu kapat giriş penceresini açmak için daha kolay tıklandığında böylece büyütülür

Android 1.5+

LİNKLER

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt