Öneri Nexus 5 Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor Yardım
T efonum dün kafayı yedi kendi kendine tuşlara tıklıyor pini girip telefonu dahi açamıyordum bugün sabah açtım düzelmiş sizce yine de servise vermelimiyim birde neden olmuş olabilir ?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
virüsden olmuş olabilir aşırı ısınmadan olmuş olabilir

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Telefona Sıvı Bulaşmış Olabilir

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
virüsden olmuş olabilir aşırı ısınmadan olmuş olabilir
Şuan bir sorun yok yinede servise vermem gerekir mi ? format işe yarar mı
Telefona Sıvı Bulaşmış Olabilir
2 gün önce elimden yere düştü dün de baya bir yağmur yağdı montumun cebindeydi ama ıslanması biraz zor nemlenir en fazla bundan olabilir mi ? yine de servise vereyimmi sizce mesajlarınız için teşekkürler
Tavsiyelerinizi bekliyorum
Anlayan arkadaşlar ilerde sorun çıkar mı ? vermelimiyim servise yardımlarınızı bekliyorum

avast

avast

Üye
Hocam kimse bilemez ki sorun cikarir deriz cikarmaz. cikarmaz deriz sorun cikarir. dusmeden olacsgini sanmiyorum. Nem dendir o malum elin islakken ekrana dokununca farkli yere dokunuyor biraz pirince koyun oksitlenmesin

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Hocam kimse bilemez ki sorun cikarir deriz cikarmaz. cikarmaz deriz sorun cikarir. dusmeden olacsgini sanmiyorum. Nem dendir o malum elin islakken ekrana dokununca farkli yere dokunuyor biraz pirince koyun oksitlenmesin
Baya bir zaman oldu şuan sıkıntı yok ama yinede koyayım mı pirince birde bu telefonun kapağı felan çıkmıyor bi faydası olur mu ki

oguzxw

oguzxw

Üye
Telefonu Normal Kullan Bidaha Yaparsa O Sorunu Servise Ver

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Bendede olmuştu nexus 4 te klavyeye kendi kendine bakıyordu sonra kendiliğinden düzelmişti :)