Next Super Plus -kayıt Yapmak (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

COMBAT1

Üye
    Konu Sahibi
Next Super Plus -kayıt Yapmak (resimli anlatım)
Next super plus kayıt yapma ve yapılan kayıtların tekrar seyredilmesi,resimli olarak anlatılmıştır,alıntı değildir,

Resimde kumanda üzerindeki HELP ve DOSYA tuşları gösterilmiştir

kayıt başlamak için kumandadan HELP tuşuna basınız

help tuşuna basıldıktan sonra ekranda kanal listesinin olduğu bu pencere açılacak,Bu pencereden kayıt yapılacak KANAL seçılecek

kanal seçilip ok. yapılınca ekranda bu bekleyiniz yazısı çıkacak

kayıt başladığına dair ekranda bu şekilde pencere gözükecek burada kayıtla ilgili gerekli ayrıntılar yazacak(kanal ismi ve süre,vb)

yaptığınız kaydı bitirmek için tekrar kumandadan HELP tuşuna basınız,ekranda bu şekilde görüntü çıkacak ve kayıt sona ermesini istiyorsanız EVET ok yapınız

kayıt bittikten sonra ekran,tekrar eski haline dönecek ve ekranda LIVE yazısı çıkarak kayıtın bittiği ve gerçek görüntüye dönüldüğünü ifade edecek

kayıt yapılan görüntüleri seyretmek için kumandadan tekrar HELP tuşuna basılır,ekranda kayıt yapılan kanalların dosyaları liste halinde görünür

Buradan seyredilmek istenen dosyanın üzerine gelinir ve OK.YAPILIR

Ve çekilen görüntüyü tekrar seyretmeye başlıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Revengeful

adsiz40

Üye
ellerine sağlık sana sormak istediğim birşey var yardımcı olusan sevinirim anlatmış olduğun bu kaydı ben bilgisayarda seyretmek istiyorum bunun için bir çevirici program varmı varsa adını veya programı bana meıil yoluyla atarsan sevinirim [email protected]

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
eline sağlık

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Aa bizim kumanda :ehe teskler guzel anlatim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt