Next Launcher 3D v1.29 + 43 Tema Apk

Sponsorlu Bağlantılar

welat.

Üye
bunu Türkçeleştirmenin bi yolu yokmu,yada ne zaman Türkçe dil eklenir.

erdemsazak

Üye
ben luckypatcher yamasını yapmama ragmen yine yakalandım.vardır bunun baska bir yolu aslında

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Ben hala yakalanmadım...

trefflay

Üye
temaları indirdim fakat apk şeklinde inmediler txt formatında indiler ve telefona kuramadım. Sebebi ne olabilir acaba? Ayrıca paylaşımınız için teşekkür ederim

İmkansız.Dosyalar apk uzantılıdır.Yeniden indirmeyi deneyin yada başka bir dosya yöneticisi kullanın.

- - - Eklendi - - -

tamam deneyeyim bi. Tekrar teşekkür ederim

joookerr

joookerr

Üye
s3 de nereya taacaz dün indirdim hata verip durdu kapandı nasıl yükleriz yardımcı olursanız sevinirim...

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Sersolast

Sersolast

Üye

Dosyayı indirip telefondan seçip yükleyeceksiniz o kadar.

Üstat bende maxicepten indirip s3 miniye yükledim ancak, interneti açınca bir müddet sonra kapanıyor ve temayı kaldırıp google playden paralı versiyonu edinmemizi istiyor...

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Üstat bende maxicepten indirip s3 miniye yükledim ancak, interneti açınca bir müddet sonra kapanıyor ve temayı kaldırıp google playden paralı versiyonu edinmemizi istiyor...

Bende neden olmadı hayret... ilk versiyonundan beri kullanıyorum bana kıyak geçiyorlar galiba :)

servet27027

Üye
bende yakalandım s3 rootlu ama şu dikkatimi çekti müzik widgetini güncelleyince yakalanıyorum :):):): veya bana öyle geldi

joookerr

joookerr

Üye
tşkler....

yalniz62

Üye
arkadaslar ben bu programı daha once kurdum gercekten muhtesem bır launcher ama daha sonra kopya oldugunu soyleyıp kendı kendını telefondan kaldırdı sebebı nedir?

- - - Eklendi - - -

umarım ilacını bulan olur muhtesem birsey...

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben bu programı daha once kurdum gercekten muhtesem bır launcher ama daha sonra kopya oldugunu soyleyıp kendı kendını telefondan kaldırdı sebebı nedir?

- - - Eklendi - - -

umarım ilacını bulan olur muhtesem birsey...

Widgetleri kurmadan kullanın bakalım yakalanacak mı...

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama son sürümüne güncellenmiştir.

genso

Üye
teşekkürler

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

servet27027

Üye
arkadaşlar neden yakalandığını buldum next launcher her yeni sürümü yayınlandığında market yakalıyor dikkat ettim 1.16 dan beri her bir üst sürümü çıktığında beni yakalıyo 1.17de önceki gün yakalandı baktım 1.18i çıkmış bence final sürümünü beklemeli veya neti kesmeli

• Beğen
Tepkiler: Dede
mhmt SyLmz

mhmt SyLmz

Üye
Teşekkürler

heliastes

Üye
şu yakalanma olayı çok kötü. satın alıyım diyorum 30 lira da çok pahalı geliyo bi launcher için. 2 arada bi derede kaldım. paylaşım için teşekkür ediyorum :)

Üst Alt