Nereye gidiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Nereye gidiyoruz.
Tatil önerisi istemeyeceğim teknolojik muhabbete girmeyeceğim bizi alıp götüren dünyamızı şaşırtan insanlara değineceğim bu millet nereye gidiyor bakıyorum delirecek gibi oluyorum bir kız seviyorsun hatasız sevsende askere gidiyorsun bir gelmişsin bir dürzünün yanında yürüyor insanlar delirmiş gibi kız kardeşimi korkudan il dışı üniversiteye gönderemiyoruz komşu ümre'den gelmiş gideyim bir sorayım dedim ne yapmış ne etmiş adam oradan yarı fiyatına aldığı elektronik malzemenin muhabbet'ine giriyor insanlar hep daha çok para daha çok yemek dahq çok giysi daha çok müzik daha çok ses daha çok renk daha çok cinsel ilişki dqha çok ölüm daha çok saçmalık için yaşıyorlar aylarda kazandığını günlerde harcıyorlar çocukları harçlık beklerken sigaraya verdikleri paraya alışkanlık diyorlar kız çocuklarına bakıyorum giydiği şeyin üzerinde yazılanın anlamını bilmiyorlar kimisi çocuk sahibi olmak için servet harcar kimisi ALLAH'ın nasip ettiği güzelim kız çocuğunu kumar masasında satar zaten ü,ö,ç,ğ,ş harfllerini herkes unutmuş niye bunlar umrumda bu insanlar zıvanadan çıkmış istanbul harbiden ağlıyor ben görebiliyorum memleket elden gitmiş keşke askerden gelmeseydim keşke bunları göremeyecek kadar o eski avanak çocuk olsam keşke

• Beğen
Tepkiler: klongs

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
tatilde işe yaramaz bence insanları mecbur olduğu gibi kabulleneceksin tüm dünyayı değiştiremezssin denge bozulur kaçarakta kurtulamazsın bunu yanlış anlama kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Emma-Watson
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
tatilde işe yaramaz bence insanları mecbur olduğu gibi kabulleneceksin tüm dünyayı değiştiremezssin denge bozulur kaçarakta kurtulamazsın bunu yanlış anlama kardeşim
+1 :good:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Cok Guzel Yerlere Deqimissin .. Dunya Donuyor ..

Ama Bu Insanlar Dunyadan Daha Hizli Donuyor Be Arkadasim .. Ben Artik Ne Gorsem Hic Sasirmam ..

Oyle Seyler Gordumki .. 5 Senelik Sevqilin Seni 1 Gunde Satiyorsa Ben Bu Dunyada Herseyi Beklerim ..

Ve 5 Seneyi 1 Gunde Siliyorsa Ve Hala Ona Kope.k Gibi Asiksan S.ica..... Ben Boyle Hayata .. :)

Daha Ne Diyim ..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
sizi bilmiyorum ama ben birazdan yemek yemeğe gidebilirim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
pentagram_34

pentagram_34

Üye
Ada'ya falan atalım kendimizi,börtü-böcekle dertleşelim:)
O yapılanlara halk arsında;"tüketim çılgınlığı"diyoruz:)

• Beğen
Eykul

Eykul

Üye
Dusun mus olman sorular sorman guzel.. Ama buna cevap vermek biraz uzun olabilir... Kisaca hic kimseye guvenmeyeceksin :D

• Beğen
__xXx__

__xXx__

Üye
Dusun mus olman sorular sorman guzel.. Ama buna cevap vermek biraz uzun olabilir... Kisaca hic kimseye guvenmeyeceksin :D

hiçkimseye guvenmezsen dünya yasanilmaz bir yer haline gelir sadece güveneceğin insanı iyi taniman lazım

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
aynen öyle bazı insanları anlamak zor fazla kafayı yormamak gerek hem sıkıntı bazı hastalıklarıda yanında getirir.

Eykul

Eykul

Üye

hiçkimseye guvenmezsen dünya yasanilmaz bir yer haline gelir sadece güveneceğin insanı iyi taniman lazım

Hic kimse degil bir kisiye guvendim ama o da oldu :s guvenilir de iste latince nasil derler temporis icin :D

Eykul

Eykul

Üye

latince bilmiyorum ıngilizce yada almanca konuş:d:

Ich spiek keine deutsch :D

Ya gercekten nereye gidiyoruz. Anne dediginiz insan bile size guvenmiyor. Ve siz onu sevmiyorsunuz. Olur mu ya boyle birsey. Allah sonumuzu hayir etsin :s

__xXx__

__xXx__

Üye
Ich spiek keine deutsch :D

Ya gercekten nereye gidiyoruz. Anne dediginiz insan bile size guvenmiyor. Ve siz onu sevmiyorsunuz. Olur mu ya boyle birsey. Allah sonumuzu hayir etsin :s

bence biran evvel kıyamet kopsun

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Maya takvimine göre 2012 yılı sondu.
2012'yi yarıladık 2013'e geliyoruz.
Boşverin hayatınızı yaşayın,hayatınızı düzene sokun sonra haberleri bile izleme gereği duymazsınız:)
Şahsen son 4 yıldır haberleri izlemiyorum.
Dibi tutmuş pilav gibi tekrardan ısıtıp karşımıza koyuyorlar:)

Eykul

Eykul

Üye
Zaten kopar ya bi kadar insanlar sapmaya baslamis..yakindir Arda

Pentagrammm eskileri hattirlatti nick :D mecbur haberlere bakiyorsun bakmaj gerek. Ama evet yani yorumda kismen haklisin

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
Adanaya gidicem ben kafa dinlicem ordan da yaylaya giderim oh misss. :aha:

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Zaten kopar ya bi kadar insanlar sapmaya baslamis..yakindir Arda

Pentagrammm eskileri hattirlatti nick :D mecbur haberlere bakiyorsun bakmaj gerek. Ama evet yani yorumda kismen haklisin

Baktıkça ben napıyormuşum,nerdeyim ben dediğim çok oldu:D

Eykul

Eykul

Üye
O tuhaf tuhaf yemekten yersin :D hani suyun icinde lahana mi ne uzun birseyler var ya :D igg Allah in gucune gitmesin cok kotu bir gorunumu var kim bilir tadi nasil

---------- Eklendi @ 21:44:44 ---------- Yazıldı @ 21:43:42 ----------

Baktıkça ben napıyormuşum,nerdeyim ben dediğim çok oldu:D

Hangi kanallara baktigina gore... Bazi haberler var o kadar sacma ki zamanimi caliyorlar :D

pentagram_34

pentagram_34

Üye
O tuhaf tuhaf yemekten yersin :D hani suyun icinde lahana mi ne uzun birseyler var ya :D igg Allah in gucune gitmesin cok kotu bir gorunumu var kim bilir tadi nasil

---------- Eklendi @ 21:44:44 ---------- Yazıldı @ 21:43:42 ----------

Hangi kanallara baktigina gore... Bazi haberler var o kadar sacma ki zamanimi caliyorlar :D

Valla belgesel,müzik,film ve sinema kanalları genelde baktığım onlar ağırlık olarak.
Belgesel-bilim kanalları:)
Sabahları televizyonu açtığımda kanalde,show,star, ve atv dörtlüsüne bulaşmam aman aman:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...