Nemesis Error Hatası !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

djtanem

djtanem

Üye
    Konu Sahibi
Nemesis Error Hatası !!!!
Arkadaşlar Telefona Hard Format Attım , Sonra w-Lan Vs. Gitti , Ardından Tekrar Gelmesi İçin Güncelledim Bu Seferde Türkçe Gitti, Sonra Herneyse Heryeri Araştırdım, Nemesisle Deniyorum Onunda sol Altta error Diye Hata Veriyo, Ne Yaptıysam Olmadı Sitedeki Anlatımlara Bakıyom Software Filan Lazım , Diyo, Ancak Hangisi Daha Çabuk Yükleniyo Hangisi Daha Çabuk Yüklenmesi Lazım Anlamıyom Artık Harbiden Kafam Ağrıda Bunalıma Girdim Bana Bişeyler Anlatın Bugun Halletmem Lazım, Kesin Çözüm Olan Bi Anlatım Gösterin , Sabit Konu Var Ancak , Hiçbişi Anlamadım Telefonum N80'dir, Lütfen Yardım Edin Allah Rızası İçin Kafayı Üşütecem Yaaaaaaaaa :@

korep

Üye
link ölü

mahmut021

Üye
namesis error çözümü %100 arkdaşlar bu error hatasından çok çektim halbuki sorun son sürümü indirip kurmakmış başka birşey değil eski sürümler de error aldım yenisini yükleyınce bu sorun kaltı. namesis son sürüm:

Sehzade

Üye
arkadaslar size programsız kısa yolunu anlatıyım
programı acın telefonu pc ye baglayın telefon ekranında pc suite falan cıkıyor ya onların hic birini tıklamayın ekranda oyle kalsın nemesis den islemi yapın calısacaktır sora onaylarsının pc suite yi

melih06628

melih06628

Üye
Nemesis Error hatası işletim sistemi sorunlarından kaynaklanabiliyor. Bende de aynısı olmuştu...

Arif00

Üye
arkadaslar bende 5800xm tel var v40 yuklıcem yükleyemedim bu progrmla kodu değiştireyim dedim ama bu programı acıyorum yukarda mercek işaretine tıklıyorum bir kaç sn bekliyo ama yine bişi cıkmıyo

maxen

Üye
nemesisde eski yazılımlar atılıyormu.

darksıde

Üye
kardeş pc suite e tıklamadan yaptık yine error diyor yüklü olan kodu okumuyor ki değiştirelim

seyfo77

seyfo77

Üye
ŞEEHZADEE KARDEŞİM HARBİİ ON NUMARASIN AGA DEDIGIN GİBİ YAPTIM HEMEN OLDU:op:

riri944

Üye
ya ben güvenlik kodumu unuttum açamıyorum . bu programda error veriyor. yardım eden için dua ederim lütfennn

pazer

Üye
Herkese s.a merhaba arkadaşlar bu nemesis proğramında bende error hatası alıyordum N95 8GB telefonumu güncelledim ingilizce oldu.Türkçe yapmak için maxicep e baktım bazı resimli anlatımlar ve açıklamalar vardı.Bunları yapmaya başladım ancak çoğu arkadaş gibi nemesiste telefonu göremedim.Sürekli error hatası aldım.Bayağı saatlerimi harcayıp diğer sitelere ve yorumlara baktım ancak bir çözüm bulamadım.Şükürler olsun en sonunda çözdüm.Nasıl yaptığımı anlatayım , yine maxicep ve bazı sitelerin forumlarından okuyarak elde ettiğim bilgilerle bu işi becerdim.Öncelikle her zaman yaptığım bilgisayar değilde başka bir laptop a bulup onun başına geçtim.Bu laptop ta ne pc suit nede nemesis kurulu değildi.Arkadaşlar yanlış anlamayın illa laptop olacak değil başka bir masaüstü bilgisayarda olabilir.Önce nemesis sevice suite nin 1.0.38.12 versiyonunu kurdum.PC suite kurulu OLMAYAN laptop a telefonu bağladım telefonu görmedi ve yine error verdi.Maxicep forumlarında bir arkadaşın tavsiye ettiği (kendisine burdan teşekkür ediyorum)
Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web yazan versiyonu indirdim nerede ve hangi forumda olduğunu bilemiyorum linki vardı indirdim.Bunu Kurdum telefonu pc suite modunda çalıştırdım nemesisi çalıştırdım ve telefonu proğram gördü.Kodu girip işlemi bitirdim.Bütün Maxicep çok teşekkürler ediyorum.

Üst Alt