Nefret & Öfke Mesajları (Nefret & Öfke Hazır / SMS Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Nefret & Öfke Mesajları (Nefret & Öfke Hazır / SMS Mesajları
Sen beni öyle bi hale getirdin ki dostlarım bile güldü. Ama ben seni öyle bi hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak.

Aynaya baktığımda gözlerimdeki ışıltının sen oldugunu farkettim. Beni terkedip de gittigin an gözümde değerin kalmadı. Yaşanmış hatıraları unutamazsın!

Kaderine damlasın her bir göz yaşın, daralsın yüreğin olmasın yarın, ismimi her anışında acısın canın, ölene dek bana muhtaç kalasın..

Benim gönlüme girebilmek suya yazı yazmaya benzer ve sen bunu becerdin. Benim gönlümden çıkmak gece doğan güneşe benzer, sen de bu gece güneşin doğuşunu bekle.

O kadar öfke doluyum ki sana anlatamam. Seni bin parçaya bölsem de hırsımı alamam. Ya seveceksin ya sevmeyeceksin. Ama şunu unutma, seveni asla üzmeyeceksin!

Bırak güneş doğsun, bırak dünya haine kalsın, bırak yalancının değirmeni dönsün. Ama yaşamayı bırakma; sen yaşa ki Ş....LER insan görsün!!!

Ş...lerin, şerefsizce yaşadığı bu dünyada şerefsizce yaşıyorsun. Adiliğine boncuk tak da nazar değmesin.

Yoldan bir serseri geçti, manalı gözlerle sana baktı. Birden ürperdin serseri dedin, pislik dedin. Bu kadar acımasız olma güzelim, o serseri senin eserin.

Sevdim seni delice, bırakıp gittin beni adice. Sana da bu yakışırdı, tıpkı işi bitip giden kahpece.

CEREN

CEREN

Üye
bence çok güzel
saol paylaşım için:oke:

cihan zenen

cihan zenen

Üye
Güzel yaaağ eline sağlık

latif005

latif005

Üye
teşekkurler

mvltt

mvltt

Üye
süper eline sağlık:oke:

cannac023

Üye
güsel olmş saolun

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzel sağolasın

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
çok nefret ve öfke mesajları vermeyelim..:):)