Nefret & Öfke Mesajları (Nefret & Öfke Hazır / SMS Mesajları

Konu, 'Hazır Mesajlar' kısmında jöly tarafından paylaşıldı. Okunma: 9843 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Nefret & Öfke Mesajları (Nefret & Öfke Hazır / SMS Mesajları

  Sen beni öyle bi hale getirdin ki dostlarım bile güldü. Ama ben seni öyle bi hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak.

  Aynaya baktığımda gözlerimdeki ışıltının sen oldugunu farkettim. Beni terkedip de gittigin an gözümde değerin kalmadı. Yaşanmış hatıraları unutamazsın!

  Kaderine damlasın her bir göz yaşın, daralsın yüreğin olmasın yarın, ismimi her anışında acısın canın, ölene dek bana muhtaç kalasın..

  Benim gönlüme girebilmek suya yazı yazmaya benzer ve sen bunu becerdin. Benim gönlümden çıkmak gece doğan güneşe benzer, sen de bu gece güneşin doğuşunu bekle.

  O kadar öfke doluyum ki sana anlatamam. Seni bin parçaya bölsem de hırsımı alamam. Ya seveceksin ya sevmeyeceksin. Ama şunu unutma, seveni asla üzmeyeceksin!

  Bırak güneş doğsun, bırak dünya haine kalsın, bırak yalancının değirmeni dönsün. Ama yaşamayı bırakma; sen yaşa ki Ş....LER insan görsün!!!

  Ş...lerin, şerefsizce yaşadığı bu dünyada şerefsizce yaşıyorsun. Adiliğine boncuk tak da nazar değmesin.

  Yoldan bir serseri geçti, manalı gözlerle sana baktı. Birden ürperdin serseri dedin, pislik dedin. Bu kadar acımasız olma güzelim, o serseri senin eserin.

  Sevdim seni delice, bırakıp gittin beni adice. Sana da bu yakışırdı, tıpkı işi bitip giden kahpece.  Yazan: jöly
 2. bence çok güzel
  saol paylaşım için:oke:

 3. Güzel yaaağ eline sağlık

 4. teşekkurler

 5. süper eline sağlık:oke:

 6. güsel olmş saolun

 7. Güzel sağolasın

 8. çok nefret ve öfke mesajları vermeyelim..:):)

Nefret & Öfke Mesajları (Nefret & Öfke Hazır / SMS Mesajları konusuna benzer içerikler

 1. Öfke ( Konu Dışı )

  Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz...
 2. Aşk Hazır / SMS Mesajları ( Hazır Mesajlar )

  seni seviyorum! Diyen dillere degil...senin icin aglayan gozlere inan... insanin insana verebilecegi en olumsuz hediyedir sevgi... unutma ki insan sevebildigi kadar insandir. insanlarin umudunu kirma..belki de sahip oldugu tek sey odur....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13 Şubat 2016 Cumartesi - 12:54:38