Ne kadar doğru değil mi :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar doğru değil mi :(
malesef acı ama gerçek :(

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
malesef acı ama gerçek :(

:nono: :nono: :nono: (3 defa)

Eceli gelmişse yapacak birşey yok. Hatta şehit rütbesine yükselmesine sevinmeliyiz. Hatta şuna kader ve ecel ilişkisi dersek daha doğru olur. Yani biri kendi kafasına da sıksa, trafik kazasıyla da olsa, hainlerle çatışırken de olsa öldüğünde eceli gelmiş demektir.

Yani 30 bin lira verseydi o asker, şunu bil ki ecel kesindir. Ne bir dk önce ne sonra. Mutlaka başka bir sebepten ölürdü.

Ancak yine de şehitlerin böyle gelmesine tabii ki çok üzülüyorum. Her geldiğinde kahroluyorum. Onları şehit eden hainleri ve onların arkasındakilere okuduğum lanetten yoruldum artık. Ancak elimden birşey gelmiyor. Ben sağ duyuluyum ancak sağ duyusuzlar oldukça şehitler gelmeye devam edecektir malesef.

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Ben senin gibi düşünmüyorum malesef :( belki o şehit olan adam vatana millete hayırlı birisi olacaktı,biz de askere gideceğiz ve boşu boşuna ölmek istemiyorum ben.ya konuşmak istiyorum ama siyasete kaçacak,o yüzden boşver.sehitlik makamı gerçekten güzel ama ne biliyim insanda can korkusu var işte bi yandan şehit olsak ne güzel olur diyoruz bi yandan da ölmeyeyim diyoruz :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Ben Furkana Katılıyorum Ecelin Insanı Nerde Yakalayacagi Belli Olmaz Bence Bu Onun Için Daha Iyi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Ben senin gibi düşünmüyorum malesef :( belki o şehit olan adam vatana millete hayırlı birisi olacaktı,biz de askere gideceğiz ve boşu boşuna ölmek istemiyorum ben.ya konuşmak istiyorum ama siyasete kaçacak,o yüzden boşver.sehitlik makamı gerçekten güzel ama ne biliyim insanda can korkusu var işte bi yandan şehit olsak ne güzel olur diyoruz bi yandan da ölmeyeyim diyoruz :)

Yanlış düşünüyorsun.vatana millete hayırlı olamazdı çünkü zaten o adamın eceli gelmiş,orda şehit olmasa belki bir trafik kazasında hayatını kaybedecekti. sence bu onun ailesi için daha mi iyi? ailesi onun şehit olması ve cennete gitmesiyle teselli buluyor belki de..

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve Silinen Üye 94869
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
İçimde kıpraşan çok şey var da çok siyasete kaçıyor işte yazamıyorum :) aslında girmiyor da ucundan değiyor illa.boşu boşuna ban almak istemiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt