Uygulama Ne ile indirmemi tavsiye edersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Ne ile indirmemi tavsiye edersiniz?
Arkadaşlar,

farklı browserler yükledim note 1 telefonuma....
amacım video indirmek youtube gibi yerlerden değil...

siteyi uc browserden açıyorum.download yapıyorum başlıyor...boyut büyük olunca mesela 60 mb..gibi bir kısmını yükleyip mavi ekran olup birden failed diyor yani başarısız oluyor...ufak videolar iniyor..

mini opera var o da çok ufak boyutlu olanları indirip büyük boyutlu olanları başlayıp başarıısız diyor...

boat browserdan indiriyorum oda aynı...

next browserdan download deyince karşıma bu sefer seçenekler sunuyor hangisiyle indircen diye...ADM Editor diyorum başlıyor kapouyor...

biri es dosya yöneticisi harikadır dedi uygulamayı indirdim seçenklerde o da var Es indirici diye seçiyorum başlıyor %7 oluyor başarısız diyor...

garantili indirme yöntemi arıyorum..hem hızlı olsun hemde boyut farketmesin kopmasın...acaba dedim aynı anda 5-6 tane indirme yapıyorum ondan mı dedim bu sefer tek indirim yapıyorum yine hüsran...

ikinci sorumda yine bir siteye giriyorum vidoyu buluyorum ama download kısmı yok bende o kısımdaki adrsi kopyalayıp ADM editor yani download manager yapıştırınca satırın sonu index.html gibi birşey çıkıyor..kilobayt olarak indiriyor..bunu nasıl çözerim..

umarım cevabını bulabilirim..

tşk..

Lohengram

Lohengram

Üye
Chrome video indirebiliyor.2.5 GB video indirdim 1.5 saatte :)

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
tşkler..deneyeceğim...

diğer soruma cvp...download kısmı yoksa nasıl indirme yapabilirim...
bahsettiğinin linkini koyarmısın google play açılmıyor bugun nedense..başka alternatiflerde bekliyorum.

Lohengram

Lohengram

Üye
tşkler..deneyeceğim...

diğer soruma cvp...download kısmı yoksa nasıl indirme yapabilirim...
bahsettiğinin linkini koyarmısın google play açılmıyor bugun nedense..başka alternatiflerde bekliyorum.
Mesela hangi video ?

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir video..

bana indirmenin yolunu öğret...
bir video sitsine girdik videoyu tıkladık ve bunu indircez ama download seçeneği yok...ne yapabilirim...kpyala yapıyorum download managr yapıştırdığımda index.html diye 5 kilobaytlık birşey iniyor halbuik video mb lık...

Lohengram

Lohengram

Üye
Videoya basılı tut
Videoyu indir çikar.

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
deniyeyim...şimdi deneyeceğim...

başka indirme alternatifleri var mı?büyük hacimli 60-100 mb lık videoyu bağlantı hatası vermeden hızlı şekilde indirecek...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
kardeş...video indirme seçenekleri var..şöyle yazıyor...deposit files..ama bundanda inmiyor..yardımcı olur musun?

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
neden yok mu bir yolu...çözümüyardım istiyorum...

Okan-1

Okan-1

Üye
Mesajlari okumadim direk yazayim private browser var youtube haric indiriyor izledigin videyou genisletince sag ustte cikiyor download diye

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
deniyecem..inşlh olur..nasıl genişteceğimgoogle playden arattım çok private browser çıkıyor hangisi inecek...

uaxoy

Üye
adm en güzel indirme programı indirmeler nesilde bile kaldığım yerden devam edebilirim

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
adm bende var..bir siteden videoyu seçiyorum onunla indir diyorum başlıyor birden sonlanıyor...arama kısmına yazıyorum çıkıyor önce 18 yaşından büyükmüsün diye soruyor galiba evet diye basıyorum ama sayfanın üzerindeki bildirim çubugu tamamlanmıyor yani download kısmına geçmiyor...ne yapabilirim..yada nerede hata ediyorum...sizde yaş sormuyor mu?

Okan-1

Okan-1

Üye
Video izlerken videoun sag ya da sol altta ekran buyutmeye basinca cikiyor download yazisi. Simgesi p harfi var turuncu siyah simgeli

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Avd adli uygulamayi kullan. Kendi icinde entegre tarayici var ve online videolari indirebiliyor.

eyetkin

eyetkin

Üye
ben opera 19.0 ve OGYuoTube3 kullanıyorum ordan video ve mp3 innidiryorum bende bazen operada kopmalar oluyor tekrar yükle diyorum veya tekrardan indiriyorum iniyor..

Üst Alt