NavKing: Türkiye Haritasını Güncelledi! ( İndir / Yükle / Download )

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 2835 | Cevaplanma: 17

1. Navigasyon hizmeti denilince akla gelen ilk firmalar arasında yer alan Navking firması, Türkiye haritasını güncellediğini duyurdu. Sadece acemi sürücüleri veya hiçbir yol iz bilmeyen yayaları ilgilendirmeyen navigasyon sistemleri, son günlerde profesyonel sürücüler ve her yeri bildiğini iddia eden yayalar içinde geçerliliğini koruyor. Navking firması, Türkiye haritasını güncellemediğiniz taktirde ulaşmak istediğiniz yerde bir boş arazi ile karşılaşabileceğinizi bildiriyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

( NaviKing N30'a ait görsel resim )

Adres bulmanın en kolay yolu olan bu navigasyon yazılımının güncellemesine, buradaki link üzerinden ulaşmanız mümkün kılınıyor.
  2. iyi olmuş güncelledikeri
  3. guncelleme ıslemını bulana kadar kırmayı tercıh ettım .
  4. navkıng 300 güncellemesini nasıl yaparım

5. Navking ROUTE66 Navigasyon Sistemleri. Adres bulmanın en kolay yolu... Navking Navigasyon cihazları sayesinde yolunuzu kaybetmeyin. Bütçenize uygun Navking navigasyon sayesinde artık kaybolmak yok. Navigasyon konusunda istediğiniz bilgileri sitemizde adresinden ücretsiz yapabilirsin.
  6. tşkler
  7. Makbuz Kodu Nedir Onu Bulamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim.. Şimdiden Teşekkürler..
  8. Makbuz kodu bütün cihazlarda satışa çıkmadan üretim aşamasında girilip aktive edilmektedir. Makbuz kodu sadece harita lisansını aktive etmektedir. Başka bir içeriği aktive edemezsiniz. Makbuz kodu sadece bir defa girilmektedir. Eğer haritanızı yeniden yükleyip aktive etmek zorunda kalırsanız. Cihazınızı USB kablosu ile interneti olan bir bilgisayara bağladıktan sonra extra menüsünde lisans anahtarlarını senkronize ederek aktive edebilirsiniz.Web sitesine kayıtlarımızda makbuz kodunu yazmanız zorunlu değildir.
  9. navking; güncelleme işinde ve sitesinde başarısız...bütün tarifleri denedim, kendi sitelerine de ayrıca üye olmama rağmen, bir türlü şu yeni dedikleri "turkiye 2011 Q2" güncellemesini gerçekleştiremedim ve uğraşırken mevcut navigasyonun içeriğini de bozdum:angry:...ben ce doğru düzgün çalışmıyorlar, 4 gün önce siteden msj atarak durumuda sordum hala cevap gelecek:hmmm...ooo!!!

----------Eklendi @ 22:52:45 ---------- Yazıldı @ 22:50:36 ----------

ben de kırsam mı ki acaba...çünkü epey uğraştırıyor beni 1 haftadır...
  10. resme navigasyon cihazı resmi koymuşsun ama haritalar telefonlara göre değil mi
  11. guzel olmus gercekten.. paylasım ıcın tesekkurler
  12. Para verip alınacak en son marka NAVKING dir.bedava dedikleri güncelleme için 35 TL istiyorlar.Elimdeki cihazı oyuncak olarak oğluma verdim kendime daha kaliteli bir marka aldım.
    naksin bunu beğendi.
  13. teşekkür ederim
  14. Teşekkürler
  15. cok iyi olmuş
  16. slm arkadaşlar benim nokia c6-01 var yeni katılıyorum bu siteye güzel bir navigasyon varmı 2012
  17. saol
  18. saol
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. navking harita indir

,
  2. navking harita güncelleme

,
  3. navking maxi-m550 harita güncelleme

,
  4. aselsan navigasyon programı indir,
  5. navking maxi m 510 GÜNCELLEME,