Navitel Navigator v9.6.2674_ Europa 2016.Q1 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Navitel Navigator v9.6.2674_ Europa 2016.Q1 Maps

Navitel apk yükleyiniz NavitelConttent klasör olusturacak tlf,nun hafizasina
indirdiginiz mapslarida NavitelContent/Maps klasörünün icine atacaksiniz keyfine bakacaksiniz..
Sd kartinda kullanmak istiyen arkadaslarda apk yükledikten sonra olusan NAvitelContent klasörü
sd karta kopyalayip indirmis oldugunuz mapslari sd karta kopyaladiginiz NavitelContent/Maps
klasörünün icine atacaksinizki tlf,nunuzun hazizasindaki daha fazla yer kalsin....
Android 4.4.2 ve 5.0 olan tlf,larda ext.sd kartta kullanmak istiyen arkadaslarinda yapmasi gerekenler
1-Apk dosyasını telefon hafızasına kopyalayıp yükleyin.Telefon hafızasında Navitelcontent dosyası oluşur.
Aynı zamanda cihazınızın hafızasında Android/data içinde com.navitel/files/Navitelcontent dosyası oluşur.
2-Telefon hafızasında oluşan Navitelcontent klasörünü kopyala/yapıştır yöntemiyle sd hafıza kartında oluşan
Android/data/com.navitel/files/dosyası içindeki navitelcontent dosyası üzerine kopyalayın ve tüm değişimlere izin verin.
3-haritalari sd hafiza karti Android/data/com.navitel/files/Navitelcontent/map içine kopyalayın.
Almanya, Andorra, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belçika,
Beyazrusya, Bosna ve Hersek, Bulgaristan, Brezilya, Büyük Britanya,
Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Ermenistan, Estonya,
Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Hırvatistan, Isle of Man,
Ispanya, Isveç, Isviçre, Italya, Izlanda, Karadağ, Kazakistan, Kıbrıs,
Kırgızistan, Lihtenşatajn, Litvanya, Letonya, Lüksemburk, Macaristan,
Makedonya, Maledivler, Malta, Meksika, Moldavya, Monako, Norveç,
Özbekistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Slovakya,
Slovenya, Sırbistan, Tacikistan, Ukrayna, Vatikan, Yunanistan,
TÜRKiYE

Navitel Navigator v9.6.2526_ Europa 2016.Q1 Mapslar
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Recsin ve veliahht

ceset

ceset

Üye
Hocam internetsiz kullanabiliyormuyuz?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Hocam internetsiz kullanabiliyormuyuz?
Evet kardeş kullana bilirsin sunuma attıklarımın hepsinide internetsiz kullana
bilirsin tek indirmesi gerekenleri indirene
kadar lazım ondan sonra ayarlardan kapatırsın..

buzdolabım

Üye
Slm kardeş.Navitel Europe radar.rar bu yazılımı nereye atıcaz Navitelin hangi klasörüne?Yardımcı olabilirmisin rica etsem.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Slm kardeş.Navitel Europe radar.rar bu yazılımı nereye atıcaz Navitelin hangi klasörüne?Yardımcı olabilirmisin rica etsem.
arkadaşım mapsları attığın bölümde speedcams klasörü var onun içine atacaksın

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Navitel-fu ll-9.6.2674_cr.apk eklendi arkadaslar kullanmakta oldugunuz varsa üzerine yükliye bilirsiniz

dark3434

Üye
arkadaşım mapsları attığın bölümde speedcams klasörü var onun içine atacaksın
ustad bahsettiğiniz maps kolasoru ıcınde speddcam klasoru yok.navitel content klasoru altında var.klasor yolunu tam olarak yazarmısınız.ayrıca radar dosyası ıcınde unic diye bir dosya var ve altında sıralı ulke speedcam dosyaları var.hangilerini atacağız yada komple navitel europa radar dosyasını komlemi speedcam ıcıne atılacak.biraz detaylı bilgi rıca edıyorum.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
ustad bahsettiğiniz maps kolasoru ıcınde speddcam klasoru yok.navitel content klasoru altında var.klasor yolunu tam olarak yazarmısınız.ayrıca radar dosyası ıcınde unic diye bir dosya var ve altında sıralı ulke speedcam dosyaları var.hangilerini atacağız yada komple navitel europa radar dosyasını komlemi speedcam ıcıne atılacak.biraz detaylı bilgi rıca edıyorum.
arkadasim yükledkten sonra olusan NavitelContent klasörünün icine Speedcams klasörü olusturur
indirdigin radarlari onun icine atacaksin
yani Download,History;License,Maps,Setting,Skins,Speedcams,Tracks vs adinda klasörler var speedcams klasörünün icine tek ihtiyacin olan ülkeleri atabilirsin denersin benim her ekledigim navileri radarlari tam olarak deneme imkanim olmuyor
benim elimdeki radarlar calisiyor ama ben yurt disinda yasamaktayim demo olarak deniyorum calisiyor.

dark3434

Üye
teşekkür ederim.çalışmalarınızı takip ediyorum faydalı konular paylaşıyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
resimler bozuk

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Teşekür ederim uygulamayı telefonuma kurdum bir sıkıntı yok çalışır durumda. Bir sorum olacaktı Navitel. Cloud hizmeti açmak için üyelik istiyor. Üye olurum fakat kaçak kullanıcı diye gibi para cezası gelirmi diye soracaktım. Saygılarımla

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Teşekür ederim uygulamayı telefonuma kurdum bir sıkıntı yok çalışır durumda. Bir sorum olacaktı Navitel. Cloud hizmeti açmak için üyelik istiyor. Üye olurum fakat kaçak kullanıcı diye gibi para cezası gelirmi diye soracaktım. Saygılarımla
arkadaşım kesin bilgim yok ben giriş yapmadım vede navigosyondan bol hiç bir şey yok tlf,da tek çalıştırır denerim sunuma eklerim arabamdada olduğu
için
yanlış yönlendirmek istemem.
kardes resimler bozuk derken ben tam anlayamadim anlatmak istedigini istersen
Navitel.ns2 ekliyorum yukariya birde onu denersin
NavitelContent/Skins klasörünün icindeki Navitel.ns2 ile degisirsin.

aozaslan66

Üye
arkadaşlar sygic sokaklarda kapı numaralarını göstermiyor.bir yıl öncesine kadar navitel kullanıyordum.son harita varmı tşk.

Üst Alt