Navitel Navigator Navi + 2015.06.05 Türkiye mapsi

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Navitel Navigator Navi + 2015.06.05 Türkiye mapsi
Navitel Navigator

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

arkadaslar indirdiginiz Navitel apk yükleyiniz NavitelConttent klasör olusturacak tlf,nun hafizasina
indirdiginiz mapslarida NavitelContent/Maps klasörünün icine atacaksiniz keyfine bakacaksiniz..
Sd kartinda kullanmak istiyen arkadaslarda apk yükledikten sonra olusan NAvitelContent klasörü
sd karta kopyalayip indirmis oldugunuz mapslari sd karta kopyaladiginiz NavitelContent/Maps

klasörünün icine atacaksinizki tlf,nunuzun hazizasindaki daha fazla yer kalsin....
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
android 4.4.2 ve 5.0 olan tlf,larda ext.sd kartta kullanmak istiyen arkadaslarinda yapmasi gerekenler
1-Apk dosyasını telefon hafızasına kopyalayıp yükleyin.Telefon hafızasında Navitelcontent dosyası oluşur.
Aynı zamanda cihazınızın hafızasında Android/data içinde com.navitel/files/Navitelcontent dosyası oluşur.
2-Telefon hafızasında oluşan Navitelcontent klasörünü kopyala/yapıştır yöntemiyle sd hafıza kartında oluşan
Android/data/com.navitel/files/dosyası içindeki navitelcontent dosyası üzerine kopyalayın ve tüm değişimlere izin verin.
3-haritalari sd hafiza karti Android/data/com.navitel/files/Navitelcontent/map içine kopyalayın.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: harunharunbursa, sandman06, yakup_36 ve 1 kişi daha

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
veliyavas

veliyavas

Üye
teşekkurler

• Beğen

joobell

Üye
eline sağlık teşekkür ederim

• Beğen
harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
3 ad. map dosyalarını zip olarakmı atıcaz telefona

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Yaptim sanirim hocam calisiyor simdilik teşekkürler

• Beğen
nazmi28

nazmi28

Üye
Bu navigasyon yüklü ise pendik nazım hikmet caddesi taratırmısın?
İstanbul- pendikte çıkacak mı?
Bende igo yüklü ve güncel bu navigasyon güncel mi ona bakmak istiyorum.güncelse yüklemek isterim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Bu navigasyon yüklü ise pendik nazım hikmet caddesi taratırmısın?
İstanbul- pendikte çıkacak mı?
Bende igo yüklü ve güncel bu navigasyon güncel mi ona bakmak istiyorum.güncelse yüklemek isterim.

arkadasim benim sunuma attigim navilerde yenilenen mapslari elimden geldikce son cikanlari eklerim
yenisi ciktikca yenilerim ben Almanyadan bakiyorum pendik,de her cd göstermekte diger navileride
deneye bilirsin genelde bu navinin vede basarsoft olanlarin kapsamli oldugunu yaziyor kullanan arkadaslar
ama mapslarin hepsi yenilendi ben 2yil önce geldigimde tek Ankarada denedim igo,yu bana göre iyiydi
bakarsin denersin navileri hangisi sana daha iyi gelirse onda kalirsin...

nazmi28

nazmi28

Üye
Memoli hocam yanlış anladın bu nazım hikmet caddesi eski adı fatih caddesi...
Yrni cadde ve sokak ismi güncellemeleri uygulamada yer alıyor mu onu öğrenmek istedim...
Mesleğimden dolayı güncel isimler gerekli...
Nazım hikmet caddesi çıkıyor mu navigasyonda aratınca...bakar mısın?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli hocam yanlış anladın bu nazım hikmet caddesi eski adı fatih caddesi...
Yrni cadde ve sokak ismi güncellemeleri uygulamada yer alıyor mu onu öğrenmek istedim...
Mesleğimden dolayı güncel isimler gerekli...
Nazım hikmet caddesi çıkıyor mu navigasyonda aratınca...bakar mısın?
kafanı yorma be kardeş internetinde süre yoksa hepsini denersin navigon,tomtom,
igo,navitel,sygic hangisi sana uygunsa onda kalırsın benim arabadada oldugu için
tlf,dakileri çok çok fazla kullanmam başka sitede sunuma attım genelde herkes memnun.

nazmi28

nazmi28

Üye
Memoli kardeş saol...bi cadde ismi sordum nasiat vermissin...navitelde sanırım çıkmıyor...
Çıksa yazardın yada aratırdın iki dakika...
Teşekkürler...

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli kardeş saol...bi cadde ismi sordum nasiat vermissin...navitelde sanırım çıkmıyor...
Çıksa yazardın yada aratırdın iki dakika...
Teşekkürler...
o kadar zahmet cekip yardimci olmaya calisiyoruz sunuma atiyoruz ücret istemiyoruz bide üzerine bozuk atiyorlar bize
bende isim icabi Hollanda,Belcika,Almanya okadar cok yere okadar cok firmalara gititimki sayisini bende bilmiyorum
bu kadar sokak cadde adinin karisik vede kafasina göre adinin degistigi ülke görmedim arkadasim baktim karistirmadiysa
bu cikmakta

nazmi28

nazmi28

Üye
Estafurullah hocam firca degil ama guncel degilse indirmemek icin sordum...
Evet istanbulda bir cok ilce ismi degisti...
Malum suan en gunce sanirim igo...
Kusura bakma

nazmi28

nazmi28

Üye
İsim geregi guncel harita lazim.
Saolun...
İgonun androide tam uyumlu apk dosyasi olmadigi icin arayis icindeyim

Üst Alt