Navitel 5.0.4 Android İçin Türkçe Navigasyon Programı

Konu, 'Android GPS & Navigasyon' kısmında uscelena tarafından paylaşıldı. Okunma: 48189 | Cevaplanma: 65

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Navitel 5.0.4 Android İçin Türkçe Navigasyon Programı

arkadasim rica etsem fransa ve almanya haritalarini yukluye bilirmisin
    saygilar

Yazan: ferhat068
  2. Tamam arkadashim, aksam eklerim partlari. Haritalar 2011 tarihli ve su an elimde daha yeni surumu yok!

3. arkadaşlar kıbrıs haritası lazım nasıl buluruz.

4. w ww.navitel.su/tr/downloads/demo/ yeni haritalar burada.

5. ben samsung 8150 W telefona yükledim. güzel program ancak baazen yol tarifinde saçmalıyor. bilmediğim adreslerde güvenerek kullanabileceğimi bilemiyorum açıkçası. yinede arkadaşın emeğine sağlık.

6. Sevgili arkadaşlar; İyi seneler,navigasyon yüklemek için; galaxy s3 telefonumdan linklere tıklıyorum ama yükleme için free download ve premium download sekmeleri çıkıyor. ücretsiz olan free download sekmesinden yükleme yapamıyorum. teknoloji özürlüsü olan ağabeyinize yardımcı olursanız çok sevinirim.sevgi ve selamlarımla...

Navitel 5.0.4 Android İçin Türkçe Navigasyon Programı konusuna benzer içerikler

1. 5800 için navigasyon programı

arkadaşlar selam 5800'a garmın haricinde navigasyon programı arıyorum.tavsiye ettiğiniz başka güzel bir program var mı? teşekkürler..
  2. N73 için ücretsiz navigasyon programı

bildiğime göre n73 ün gps özelliği yok.Ama ücretsiz navigasyon-harita programı var mı??varsa nasıl çalıştırılıyor,görüntü ses nasıl yükleniyor? şimdiden teşekkür ederim...
  3. x6 için navigasyon programı

arkadaşlar nokia x6 aldım ndrive navigasyon programını yükledim çalıştı ama harita ayrıntılı degil tekirdag çorlu yok nokia mapsdada çorlu yok Önceki 5800 da garmin kullanıyordum o süperdi ama onu yükledim x6 nın dokunmatigi desteklemiyo yani...
  4. Navigasyon programı s8530 için

Değerli arkadaşlar son olarak bulunan spoof yöntemiyle çoğu ücretli oyun ve programları telefona yükleyebildik acaba şuan wave II için navigasyon programı yokmu güncel Telefonda bada 2.0 yüklü
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 16:40:27