Navigasyonlu cep telefonu almak istiyorum yardım edermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

abazakus

abazakus

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyonlu cep telefonu almak istiyorum yardım edermisiniz?
Arkadaşlar elimdeki telefon kırıldı. Bende bunu fırsat bilerek yeni ve orta yada iyi bir şey almak istiyorum. piyasada bir sürü telefon var ve ben işin içinden çıkamadım. yardımcı olursanız sevinirm. Bir telefonda aradığım bir kaç özelliği aşağıya byazıyorum. bunlar dışındakiler olsada olur olmasada.

1- Telefonumda navigsayonun olmasını kesinlikle istiyorum ama navigasyona gprs ile yani internetsiz bağlanabilirmiyim. bağlanabilirsem hangi modellerle.

2- Mp3 ve radyo özelliği olsun. (gerçi artık bunlar hemen hemen her telefonda standart özellik haline geldi.)

3- bir ortamda yanımda fotoğraf makinesi bulunmadığında çok çok kaliteli olmasada onu ölümsezleştirebilecek kadar bir fotoğraf yada video çekebileyim.

4- dokunmatik yada tuşlu olmasının hiç bir önemi yok.

fiyat 1000 liraya kadar hatta biraz daha fazlası olabilir. Ama tercihim hem uygun hem hesaplı olması :)

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Starsley

Sen fiyat performans açısından bakıyosun bunu sana verebilecek tek telefon n8 arkadaşım kamera zaten ortada ömürboyu ücretsiz na vigasyon la beraber ovi haritalar yani tam senlik 1000 lira fiyat

Kingmortall

Kingmortall

Üye
samsung wawe 2 nokia n8 iphone 4 seç birini al hepside 1000 lira civarı iphone pahalı olabilir

Starsley

İphone 4 2000 lira :D

abazakus

abazakus

Üye
    Konu Sahibi
bildiğim kadarıyla ipohende navigasyon uydu üzerinden değil. n8 den ise kimse memnun değil. şimdi wave II veya hatc hd2 veya htc desire hd üzeinde yoğunlaştım. hangisini önerirsiniz. hd2 ile desire hd arasındaki fark nedir hangisi daha iyi.

--------------- Ekleme ---------------

bu arada cevap verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Starsley

N8 kim memnun değil arkadaşım şuan sorunsuz bi telefon sana kim demişse yalan söylemiş

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wawe 2 derim çok güzel bi telefon bendeki telefonları satıp 0 wawe 2 almayı düşünüyorum harika bi telefon deneme şansım oldu :)

abazakus

abazakus

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok teşekkür ederim. sanırım wave II de karar kıldım netten siparişini vereceğim birazdan. kimsde demedi sadce forumları okudum n8 hakkındaki görüşler için. Yöneticiler konuyu kaldırırlarsa sevinirim. wave II hem gösterişli hem işstediğim özellikleri karşılıyor hemde ekonomk diğer modellere göre nerdeyse 3 te 2 fiyatına herkese teşekkürler.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
arkadaşlar çok teşekkür ederim. sanırım wave II de karar kıldım netten siparişini vereceğim birazdan. kimsde demedi sadce forumları okudum n8 hakkındaki görüşler için. Yöneticiler konuyu kaldırırlarsa sevinirim. wave II hem gösterişli hem işstediğim özellikleri karşılıyor hemde ekonomk diğer modellere göre nerdeyse 3 te 2 fiyatına herkese teşekkürler.
Hayırlı olsun şimdiden.

:locked: