navigasyondaki gereksiz haritaları silme yardımmm!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seyfipasa

seyfipasa

Üye
    Konu Sahibi
navigasyondaki gereksiz haritaları silme yardımmm!!!!
beyler telefonumda 2gb hafıza kartı war.Ama navigasyondaki gereksiz haritalar yüzündan 1,5gb hazıfa gösteriyor. Gereksiz haritaları silmeme yardımcı olabilir misiniz ????

najanaja

najanaja

Üye
bence cities klasörü içindeki diskcache yi sil sonra haritalara gir güncellemelere bak dil paketleri güncelle varsa sadece türkiyeyi indirirsin. Olmazsa bende sadece türkçe ve ingilizce yüklü daha yeni güncelledim istersen buraya yüklerim benim verdiğimi kopyalarsın olur biter. 180 mb civarı bişey. Yada haritaları kaldır sonra eski sürüm bi harita yükle sonra tel pc ye bağla ovi suite aç güncellemeleri kontrol et o zaman haritaların yeni sürümü var diye gösteriri muhakkak oradan yeni sürümü güncellerken sadece istediğin dil paketlerini yüklersin ben böyle güncelleme sırasında yapmıştım sadece türkçe ve ingilizce yükledim gerisi gereksiz bence boşuna yer kaplıyor. OK.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
beyler telefonumda 2gb hafıza kartı war.Ama navigasyondaki gereksiz haritalar yüzündan 1,5gb hazıfa gösteriyor. Gereksiz haritaları silmeme yardımcı olabilir misiniz ????
navigasyonun ne oldunu yazmamissin arkadas.eger nokia haritalarsa ovi pc suitten harita indirme bolumunden yuklu olanlari gorup istemedini silebilirsin.eger sygic aura,yada eski versiyonuysa dosya yukleme modunda pcye baglayip silebilirsin yada xplorer yardimiyla silebilirsin.

seyfipasa

seyfipasa

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt