Navigasyon programı s8530 için

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyon programı s8530 için
Değerli arkadaşlar son olarak bulunan spoof yöntemiyle çoğu ücretli oyun ve programları telefona yükleyebildik acaba şuan wave II için navigasyon programı yokmu güncel

Telefonda bada 2.0 yüklü

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Ndrive adli konu da gerekli guncellemeleri yaptim kontrol edebilirsin uygulamalar kisminda

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Ndrive adli konu da gerekli guncellemeleri yaptim kontrol edebilirsin uygulamalar kisminda

Hocam konuya baktım ama bişey anlamadım mümkünse konuyu uygun bizamanda toparlıyabilirmisiniz?

Birde ben yeni spoof yöntemiyle asphalt ve nfs yi kurdum ama UYGULAMA BAŞLATILAMIYOR. GEÇERSİZ UYGULAMA diyor her defasında programla tekrar kuruyorum buna bi çözüm

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
konu zaten toplu duruyor dostum yapman gereken ndrive programını spoof yapmak ve verilen dosyaları yerlerindekilerle değiştirmek

ayrıca diğer uygulama ve oyunları çalıştıramamanın sebebi muhtemelen cihaza multiloader ile attıgın dosya yanlıştır

hcx21

Üye
    Konu Sahibi

ayrıca diğer uygulama ve oyunları çalıştıramamanın sebebi muhtemelen cihaza multiloader ile attıgın dosya yanlıştır

Yanlış dosya hangisi ? oyun dosyası mı yoksa bada 2.0 dosyasımı her ikisi de burdan indirdiklerim

birde ndrive linkini verirmisiniz ben yanlış konuya bakıyor olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Yanlış dosya hangisi ? oyun dosyası mı yoksa bada 2.0 dosyasımı her ikisi de burdan indirdiklerim

birde ndrive linkini verirmisiniz ben yanlış konuya bakıyor olabilirim

flaşlayacagın dosya bu dosya indir ve telefonununa multi loader proğramı ile download mode alarak flaşla sonra spoof yapabilirsin

ndrive en basit yöntemini anlatıyorum

bu dosyayı indir spoofla ama çalıştırma sonra şu işlemleri yap

link:

Daha sonra linkte verdiğim dosyayı indiriyoruz 107Mb boyutunda tüm dosyaları tek klasörde birleştirdim defalarca indirmenize gerek kalmasın diye.

Dosyaları indirdikten sonra telefonumuzu Pc'ye Yığın bellek modunda bağlıyoruz...
daha sonra indirdiğimiz klasörün içinde bulunan lisans dosyalarını kopyalıyoruz ve
Bilgisayarım / hafıza kartı/ Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data
yolunu izleyip yapıştır diyoruz...Resimdeki gibi..

Daha sonra indirdiğimiz yama dosyası içerisindeki dosyaları kopyalıyoruz...
Bilgisayarım / Hafıza kartı / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data/NDrive buraya yapıştırıyoruz.Resimdeki gibi...

Daha sonra indirdiğimiz ses dosyası içinde bulunan dosyaları koyalıyoruz ve Bilgisayarım/HAfıza kartı / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data / NDrive /Voiceyolunu izleyip yapıştırıyoruz..Resimdeki gibi

Daha sonra map ve lisans dosyalası içinde bulunan maps dosyasını kopyalıyoruz ve
Bilgisayarım/Hafıza kartı/ Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data /
NDrive / Maps
yapıştırıyoruz içinde sadece world(dünya) ve tur dosyaları kalacak diğer dosyaları siliyoruz. resimdeki gibi

• Beğen
Tepkiler: hcx21

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Hocam kusura bakmayın biraz masraflı olduk :D

mümkünse flash lamayı nasıl yapacağımı bir dresimle anlatırmısınz

Ndriver i enkısa zamanda deniyeceğim

hudev

Üye
Hocam kusura bakmayın biraz masraflı olduk :D

mümkünse flash lamayı nasıl yapacağımı bir dresimle anlatırmısınz

Ndriver i enkısa zamanda deniyeceğim

kolay gelsin. neden direk kies iran dan ndrive11 yüklemiyorsunuz. şu anda ücretsiz .daha dün akşam wawe2 bada2 telefonuma yükledim. son haritalarıda hemen heryerde var.lisans kodu da eski ndriveninkini kopyaladınızmı iş bitiyor zaten.spoof yapmanın ne gibi artıları var.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
kolay gelsin. neden direk kies iran dan ndrive11 yüklemiyorsunuz. şu anda ücretsiz .daha dün akşam wawe2 bada2 telefonuma yükledim. son haritalarıda hemen heryerde var.lisans kodu da eski ndriveninkini kopyaladınızmı iş bitiyor zaten.spoof yapmanın ne gibi artıları var.

spoof yapmanın şu artısı var dostum cıhazın ekranında ki ndrive ıconu da turkey yazmıyor :) spoof yapınca orjınal birebir türkiye magzasından alınmış gibi oluyor ve ileriki bir harita güncellemesinde kendiliginden güncelleme yapabileceksin

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Hocam flash işini nasıl yapacağımı söylermisiniz
multiloader de hangi seneğç secmem gerekir flash için
ufak bir resim :D

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Skaptan sizden flash lama için bi yardım istemiştim

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici

hudev

Üye
kolay gelsin.bilmediğim yeni birşeyler öğreniyoruz sayenixde.ben spoof yöntemini hiç bilmem bada2 yi kurduğum multilodeer uygulamasıylamı yapıyorsunuz.yoksa her uygulama için farklı farklımı.ben igo 8 yükleyip denemek istiyorum.yardım edebilirmisiniz.örneğin flaşlama nedir nasıl yapılır.

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Hocam peki verdiğiniz dosyayı hangi seçenekle yükliyecem
Boot
Amss
Apps
Rsrc1
Rsrc2
Fastory FS
CSC
SHP APP
FOTA
Tune
ETC
PFS

Hangi seçenekle yükliyecem

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Dosyanin adina bak dostum zaten adi ile ayni olana aracaksin

Sent with badaBoard!

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Ben telefonu sizin verdiğiniz dosyayla flaşlarsam telefondaki bilgiler silinirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...