Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmetyerdogan

Ahmetyerdogan

Üye
:oke:
1- Çok teşekürler sayın arkadaşım bende haftalardır sizlerin bu güzel konularınızı inceliyorum ama neden yapamıyorum diye kafayı sıyıracaktım oysa çok güzel açıklamalar yapmışsınız ve yapmış olduğunuz açıklamaları birebir yapıyordum olmuyor bende kendi kendime ben geri zekalımıyım demeye başladım fakat öyle değilmiş ÇOK ama ÇOKKK teşekürler ediyorum bu açıklamanızdan dolayı........
2-Ben forum sitelerinde dolaşırken PC suite çinmalı telefonlar için buldum bununla sizin vermiş olduğunuz proğramları kura bilirmiyim.size bir lig versem bakabilirmisiniz.

ÇİN MALI TELEFONLAR IÇIN PC SUITE - China Phone Suite + Modem Driver
Maxicep.com - Çin Malı Telefonlar İçin Yeni Versiyon PC Suite - Kurulumlu - China Phone Suite + Driver
KURULUMLUDUR - SETUP DOSYASI VARDIR..

Çin malı telefonlar için bilgisayara bağlama programıdır. Modem driverda içince mevcuttur

Trident Anycool Orite Letus Piranha Neox N99i için uyumlu. Diğerlerini bilmiyorum

Bu program sayesinde Çin malı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz ,
Mesajlarınız telefon içinden alabilir ve telefonunuza mesaj kaydedebilirsiniz ,
Rehberinizi düzenletebilir, yeni kişiler ekleyebilrisiniz ,
Telefonunuzun micro SD haricindeki kendi hafızasıdanki dosyaları görebilirsiniz.....

:oke:

@Ahmetyerdogan

Arkadaş bunu baştan niye söylemiyorsun senin elindeki N97 sadece konuşmaya yarar hiç bir şekilde sen bu telefonla nokia ait uygulamalar ve burda anlatımları yapamazsın çin malı telefon ile PC ye bağlanamazsın yani hiç uğraşma bunlarla sen sadece konuşma yap telefonla.Nokia N97 ile senin elindekinin uzaktan veya yakından hiç ilgisi yok

hunkar159

hunkar159

Üye
country varriantla emea sürümlerinin arasinda ne fark var aciklarmisiniz

hidroliktr

Üye
hata alanlar NETFramework 2.0 bunu yüklesin

bypepe

bypepe

Üye
dosyalar bozulmuş arkadaşlar hepsini denedim exe çalışmıyor

KADIR271

Üye
arkadasım gercekten cok saol paylasımın ıcın

bb5

bb5

Üye
teşekkurler

skernic

Üye
arkadaşım eline sağlık ama ülkelerde türkiye yok ne yapacaz??

pasa_mahmut

Üye
Arkadaşlar bende zaten ilgili konulardan hack dosyası indirdim ama bunu yapabilmek için NAVIFIRM den gerekli orjinal yazılımı indirmem gerekiyormuş ama benim cihaza uygun olanı hangisi ben bulamadım benim koda uygun yok ki seçeyim

TLF = RED-KIRMIZI

RM-356
kod: ....269

tlfde
50.0.005 yüklü

bunlara göre hangisini seçmeliyim sıkıntım bu ilk tlf modelini seçiyorum sonra son sürümü yani 50.0.005 i 3.listede hangisini seçeceğim benim kod yok

ilhan1979

ilhan1979

Üye
saol birader

NUSRET44

Üye
Nokia C5 aldım ve onun için deneyecem, şimdi son fw versiyonu buldum ve indirmeye başladım
Teşekkürler

usta21

Üye
bunun içinde 3230 yokk :(((

m_ertg

m_ertg

Üye
tskkrler sagolasınnn kardeş.

handsome_abzex

Üye
Resimde anlatılanlar gibi güncellemeyi rm - 356 klasörü oluşturup indirdim fakat boş klasör diyo. Navifirim programında varıants yazan yerden türkiye red i seçtim farklı bir yeri mi seçmem gerekiyordu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkürler

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler.

omeru47

omeru47

Üye
kardeş verdiğin program çalışmıyor

--------------- Ekleme ---------------

kardeş bu navifirm boozuk sanırsam çalışmıyor

disslexi

disslexi

Üye
ülke kısmında turkey yer almıyor herhangi bir ulke isaretlesek farkeden birsey olur mu? Bir de guncelleme konularında bahsi gecen hard format nedir? Gerekli midir? Tesekkurler :d

omeru47

omeru47

Üye
sesimizi duyan yok mu :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
ArkadaşLar bi bakarmısınız ? ben bi türLü Navifirmden istediğim v51.0.006 fw dosyaLarını indiremedim .s
2 kere Euro 3 Black (0573761) denedim 2 sindede hata aLdım indiremedim bi türLü .s
Şimdide Euro 2 Black (0573740) deniyorum bakayım oLacakmı ? yada bana yardımcı olacak biri varmı ?
Update ediLmiş haLi faLan varmı ? yardım Lazım Lütfen .s

--------------- Ekleme ---------------

Please cloes al applications and reboot pc hatası alıyorum virtual pkey de !!
Çözümü nedir ? kafayı yicem ? .s

antalyayavu

antalyayavu

Üye
calıstırdıktan sonra beklemen lazım
sadece bır kere tıkla ondan sonra

Üst Alt