Navifirm alternatifi program (Nokia Firmware Editor)

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Navifirm alternatifi program (Nokia Firmware Editor)
Arkadaşlar navifirm programına alternatif bi program var

program ürün kodu (product code) üzerinden yazılımı indiriyor

programın ismi
Nokia Firmware Editor

link:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: exalted83, infazcı, ömür1978 ve 3 diğerleri

grosmall

grosmall

Üye
:tşk:

chatluck07

Üye
Bilgi için :tşk:

kartal3x

kartal3x

Üye

arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

grikartal

grikartal

Üye
nick 403 hatası veriyor

bayon

Üye
    Konu Sahibi
linkler yenilendi

Mrtkst

Mrtkst

Üye
Çok sağol birader var ya nasıl makbul geçti anlatamam. X6'm için bir türlü orjinal yazılımı bulamıyordum, tekrardan teşekkürler. :)
Not: Beyler ürün kodu dediği imei değilmiş ilk öyle denedim olmadı, bataryayı çıkarın altında yazıyor :D

bayon

Üye
    Konu Sahibi
evet bataryanin altında yazar. Belleli telefonlar da da *#0000# bilgisinde yazar :)

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım tek tıklamayla firmware indiriyor. Acaba bu benim telefonun yazılımımı diye tereddüt etmeye son yaz product kodunu tıkla indirsin sonra yapıştır gitsin

• Beğen
Tepkiler: vecdi5

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşım tek tıklamayla firmware indiriyor. Acaba bu benim telefonun yazılımımı diye tereddüt etmeye son yaz product kodunu tıkla indirsin sonra yapıştır gitsin

aynen öyle eski sürüm isteyenler için konuyu güncellecem bu arada en kısa süre de :)

Buts

Üye
Merhabalar . N8 cihazımın yazılımını pcsuite aracılığı ile tekrar yüklemek istedim. Herşey normal iken telefon yeniden başlatma aşamasında kaldı ilk başta şarj olduğunu belirten ışık yanıp söndü ve kapandı , telefonun şarjı hem hemde priz e takılıydı şarjının bitme imkanı yok . Ne olduysa burda oldu ve telefon açılmadı ve hiçbir şekilde açılmıyor . Datapackagemanager a product type i giriyorum ve Error while retrieving a list of variant packages uyarısını alıyorum . Telefon u usb ile pc ye bağladığım zaman tanıma sesi geliyor ancak hiç bir uyarı gelmiyor bağlandı veya bağlanmadı diye . Başka program da denedim usb den telefonu görmüyor . Başka forumlar da yazılımsal sıkıntıyı yaşayanlar bataryayı çıkartıp 5 dk sonra takıp çalıştırmışlar onu da denedim olmuyor . Bu program da da product kodu giriyorum sorun veriyor . Herşey i denedim, bütün programlarda sorun veriyor benmi yapamıyorum acaba daha önce yapan varsa teamviewer üzerinden yardımcı olabilirmi bana ?

polat-_

Üye

allemgullem

allemgullem

Üye
Sayın arkadaşım emeğin için teşekkür ederim. Hem türkçe hem de güzel bir program fakat program arama hatası ver,yor acaba programın bağlandığı serverlarda sorun mu var ? Teşekkürler..

vecdi5

Üye
Kardeşim emeğine sağlık sağol varol büyük dertten kurtardın hemde çok hızlı Allah razı olsun senden

ErSin9006

Üye
bu proğram indirdiği dosyaları nereye atıyor acaba?

meto4201

meto4201

Üye

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
linklerin kırıksa konu kapansın..

Üst Alt