Navifirm açıldı

Konu, 'Symbian^3 Genel' kısmında alparslan46 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2197 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Şimdi denedim navifirm nokıa care suite açılıyor.ilgilenenlere duyurulur

2. açılıyor ama türk anna maalesef yok

3. 2 ya da 3 saat önce açıldı galiba navi. Ama ne yazık ki tr kodları yine yok..
  4. bu ne navifirmde bile tr yok
  5. navi bile küstü bize ben hala ingilizce kullanıyom telefonu şaka maka ingilizcem gelişti :D
  6. Keşke açılmasaydı :ehe Yine hayal kırıklığı yine hayal kırıklığı :ehe Olamaz böyle bir şey :ağlarım: :ehe
  7. valla bende şimdi naviden euro2 germany wh yükledim.tel i açtım güncelleme kontrolünde 4 adet güncelleme daha çıktı.2 anna güncellemesi ovi ve sosyal ağlar diye şimdi onlarıda yüklüyorum
  8. navi dediğiniz sitemi yojksa proğrammı nerden indiririz veya tam adresi nedir yardımcı olursanız sevinirim
  9. şimdi yine kapandı sanırmı external olan da care suit olan da :)
  10. Arkadaşlar Nokia Destek Hattı İle Görüştüm. Güncellemenin Cumaya Kadar Kesin Olarak Geliceğini Ara Ara Kontrol Etmemiz Gerektiğini Söyledi. Buraya Kadar Güzel . Ama Telefon Üzerinden Güncellenemicek Dedi. Doğrumudur? :(
  11. dün de eylül başı demişlerdi boşver bence hiç haber vermeden bi anda güncelleme gelse daha iyi bir anda verceksin teleefona mesaj gelcek yeni güncelleme var insanlar o zaman beklemmeiş olur hem de süpriz olur :) telefona güncelleme gelmiş dersin o zaman gelecekmiş değil
  12. Sorun değil ovi ya da flash ne güne duruyor. :ehe
  13. Geriye kapandı :D
  14. Dün açılan konuda şikayet maili gönderdim nokiaya. az önce beni aradılar turkcellle uyumsuzluk var halletmeye çalışıyoruz en geç eylül sonuna doğru hallolur dedi. Siz ara ara güncellemeleri kontrol edin gecikmeden dolayı özür dileriz yazılım hazır turkcell yüzünden çıkan sorun düzeltilene kadar çıkmıcak güncelleme dedi ben de tamam iyi günler dedim kapattım. :D 2012'de gelir bence bu :D
  15. eylül sonu mu O_o iyice saçmalamaya başladılar
  16. Benide aradılar.Bana söylenen şu;güncellemeler hazır fakat su anda test ediliyor,testler bitince serverlara yüklenecek.Ben tekrar sordum;peki cumaya kadarmı yoksa hafta sonuna kadarmı diye.Hafta sonuna kadar gelecek dendi.Bu kadar.
  17. Eylül sonu mu dediler? şaka gibi :D harbi 2012 yi bulacak bu :ehe
  18. Ne Eylül Sonu Ya . Saçmalamayın . @ Bende Bugün Konuştum . Cumaya Kadar Kesin Olarak Gelicek Dendi . Hafta Sonuna Kadar İndirilebilir, Olucak Dedi .
  19. türkiye annasi gelince yükleyen bir zahmet baksın bakalım dil değiştirmeden qt uygulama yükleniyor mu..ona göre yüklerim bende..yoksa gurbetçi şaban moduNA devam :)
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.