NaviFirm 1.6.1 Türkçe

Konu, 'Modifikasyon Araçları & Bilgi' kısmında Myömer tarafından paylaşıldı. Okunma: 15227 | Cevaplanma: 26

1. NaviFirm 1.6.1 Türkçe

arkadaşlar ben bu programda nokia e6 mı nasıl eski haline getiririm

Yazan: ıro
  2. Yorumlar için Teşekkür Ederim.

----------Eklendi @ 00:07:38 ---------- Yazıldı @ 00:07:08 ----------

Bu Link'den İncelermisin?

http://www.maxicep.com/modifikasyon...rami-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342727.html

Yukardaki Veridiğim Adım Adım Yap Ve Bu Link Aşagıdaki İncele

http://www.maxicep.com/modifikasyon...lumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342290.html

3. Teşekkürler.

4. Teşekkürler benim büyük bir derdimle ilgilendiğiniz için

5. teşekkürler

- - - Eklendi - - -

teşekkürler

6. indiremiyoruz kardeş bunu

7. elinize salık süper calısıyor

NaviFirm 1.6.1 Türkçe konusuna benzer içerikler

1. NaviFirm++1.6.1.rar

NaviFirm++1.6.1 yeni surumudur netten telefon versilerini armaya ve indirmeye yarar. NaviFirm++1.6.1.rar
  2. N8 BELLE Türkçe sorunu NaviFirm 1.6.1 indirdim failed to get SID From Server,Please Try again later

N8 BELLE Türkçe sorunu NaviFirm 1.6.1 indirdim failed to get SID From Server,Please Try again later Sorunu alıyorum lütfen Orjinal Türkçe N8 Silver Dosyası olan link yapsın teşşekkürler [email protected]
  3. Nokia 701 Belle 112.010.1404 Türkçe Navifirmde ! ! ! Önizlemeli

Arkadaşlar bir hafta önceden telefon üzerinden güncelleme imkanı vardı ama şimdi navifirmden indirme imkanıda var artık bilginize
  4. navifirm ile türkçe dil yükleme yardım

beyler c7-00 var elimde yurt dışı türkçe dil heralde navifirm ile yükleniyor bunu nasıl yaparım anlatacak birisi varmı ?
  5. C6-01 FLASH ATMAK İSTİYORUM AMA NaviFirm+ 1.6.1 HATA VERİYOR SERVER DİYE BİR HATA ÇIKIYOR

ARKADAŞLAR C6-01 TELEFONUMA FLASH ATMAK İSTİYORUM AMA SÜREKLİ BİRE HATA İLE KARŞILAŞIYORUM NaviFirm+ 1.6.1 PROGRAMINA GİRDİĞİM ZAMAN SERVER DİYE UZUN BİR HATA MESAJI İLE KARŞILAŞIYORUM ŞAŞTIM KALDIM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 2:10:32