N95 Kilit Kodu Kırma

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında TKesKin tarafından paylaşıldı. Okunma: 43587 | Cevaplanma: 50

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar N95 telefonum girdiğim kilit kodunu kabul etmedi. Şuan kilit kodu kabul etmediği için telefonu açamıyorum. Açmak istediğimde kilt kodu istiyor. Acaba bu sorunu nasıl aşabilirim ? Yardımlarnızı bekliyorum...

erkan37 ve çekıc bunu beğendi.

2. bi telefoncuya götür...

3. hiç kurcalama direk bir telefoncu ya götür .....a.b.d.

4. a.b.d. ne demek??? :allalla:

5. kardeş kilit kodunu sıfırlaya bilirsin bu işlemi yapınca teldeki herşey sıfırlanıyo yani soft format bu kodu gir yeterli işlemden sonraki kod 12345 olacak *#7370#

6. tşk üstat

--------------- Ekleme ---------------

kardeş söyledigin şifreyi girdim yine kilit kodu istedi onaylamak için

7. ozaman sen telden sim kartını cıkart ve öyle tel aç kardeş tel açıldığında *#7370# diyorsun gelen yazıya evet diyorsun sonra tel kapanacak ve acılınca kilit kodu istediğinde 12345 gir açılır :oke: açılırsa bi bilgi ver olurmu eğer olmazsa aynı işlemleri bu kodla dene *#7780# buda sıfırlamak için

8. yıne acılmıyor

9. evet bendede açılmadı

10. sende açılmaması normal bu verdiğim kodlar nokia için geçerlii :(

kardeşim senin tel n95 ise açılması lazım sorunu biraz daha yani ne gibi bişey oluyor kodu girince biraz daha acıklarsan yardımcı olmaya calışıyım

11. ya çok saolun harbiden ya sinirden telefonu kırcaktım

12. ewt telefoncular ücret karşılığı kırıyo

13. ya arkadaşlar bende yaptım onu olmuyor format atılıor ama şifre kırılmıor. O ndnle nokia nın web sitesindeki yazılım güncellemeden tlfnunu güncelle hem zararsız hemde işini görecek.. Bende öle yaptım n95 e.

14. En iyisi telefoncuya götür

15. kardeş hiç formatla uğraşop vakit kaybetme NSS adlı programı indir ve ordan ilk büyüteç sonra telefona tıkla ardındanda tolls(araçlara)tıklave alt ksımdaki

kardeş hiç formatla uğraşop vakit kaybetme NSS adlı programı indir ve ordan ilk büyüteç sonra telefona tıkla ardındanda tolls(araçlara)tıklave alt ksımdaki factory settings sekmesini tıkla sonra factory seçeneğini tıkla ve reset tuşuna bas telefonun kendiliğinden açılıp kapanacaktır ve kilit kodun 12345 olacaktır.... benimde başıma geldi N95 im var ve hallettim .. inşi. işine yarar.

16. arkadaşım sorununu hallettin mi halletmediysen benim paylaştığım bir program var ona bir bak işine yarayacaktır...

17. slm bendede n95 var benimkide açılmıyo verdiginiz numaraya giriyorum tel veriler silenecek diyor evet diyoruz açılıp kapanması gerekirken güvenlik kodu istiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

kardeşim kodların açmıyo hatalı girdiniz diyor n95 farklı galiba

18. Ugrasma bence , hiç kurcalama bozarsin. Direk Telefoncuya gotur

19. dostum bu *#7780# yi yazıncada kilit kodu istiyor orjınal ayarlara donmek için

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. n95 güvenlik kodu kırma

,
  2. n95 kilit kodu

,
  3. nokia n95 kilit kodu

,
  4. nokia N95 i kilit kodu,
  5. N95 8GB kodlari,