Yardım N900

Sponsorlu Bağlantılar

MDRNN17

Üye
    Konu Sahibi
N900
Arkadaşlar elime yeni bir n900 geçti maeomo işletim sistemi var için de yalnız bu sisteme biraz yabancıyım bunun için maeomo yerine n9 da yüklü olan yazılımı veya syımbıan nın en Sürümü yükleyebilir miyiz ? Yapabilirsek eğer bana yardımcı olur musunuz? Tşkr.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Malesef mümkün değil ancak MeeGo Nemo, Android ve birçok işletim sistemini kurabilirsin fakat MeeGo Harmattan ve Symbian'ın herhangi bir sürümünü kullanamazsın.
Yüklemeleri konusunda yardımcı olmaya çalışırım arşivler çalışıyorsa.

MDRNN17

Üye
    Konu Sahibi
peki rahat rahat uygulama yükleyebileceğim ve türkçe dil desteği olan ne kullanabilirim ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
maemo5 için Türkiye ekibi Türkçe desteği vermişlerdi. meegoturkiye.com/forum adresini ziyaret edip ararsan n900 hakkındaki herşeyi bulabilirsin.

Emre

Üye

MDRNN17

Üye
    Konu Sahibi
Ben Güncelleme yaprtığım için app mngr de Türkçe dil desteğini bulamıyorum açıkçası maeomo da çok Hoşuma gitmedi başka bi yazılım yüklemek istiyorum. Syimbian olmuyorsa da en azından ona yakın kullanacağım ve yükleyeceğim bir yazılım yok mu ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
N900 icin iyi olmasa bile orta seviyede linux ve ingilizce şart yoksa o cihaz kabus olur ;)
maemo 5 icin aradıgın herşeye buradan ulaşırsın, geliştiriciler halen N900 kullanmaktadır.

MDRNN17

Üye
    Konu Sahibi
Peki maeomo yerine başka yazılım olarak ne kurabilirim aslında benim sorum bu ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
ubuntu, android, nemo, ve MeeGo kurabilirsiniz
basit olarak sadece android yani nitdroid kurulumu basittir
digerleri okadar kolay degil

maemo işletim sistemine yani N900 icin basit olan bu
fakat kursan bile yeni zamana göre uyumsuzluk vardır elindeki cihazda 4 işleme giren bir mobil tablet vardır,

ahh eski günlerimiz ah sana nerden sardı bu merak beni eskilere gönderdin. ama boşuna zamanını harcama derim elindeki cihazı
N9 64GB veya 16gb ile degiştir derim
cogu konuların linkleri sonlandırıldı
geliştiricilere ulaşıp linkleri upload ettirmek lazım ki coguda cevap vermekten kacınabilir ;)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
cihazı uygun fiyata satmayı düşünürsen ulaş bana (öğrenciyim :) ). Benim cihazın usb soketi bozuk (bir n900 klasiği) yedek parça niyetine senin cihazını alabilirim.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
cihazı uygun fiyata satmayı düşünürsen ulaş bana (öğrenciyim :) ). Benim cihazın usb soketi bozuk (bir n900 klasiği) yedek parça niyetine senin cihazını alabilirim.
dur bakalım önce ben geldim :D

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
o kesin de, ben konu akışına göre demiştim ;)
tabi cihazın sahibi memnun olmazda satmayı düşünürse şimdiden iki alıcısı var ;)

MDRNN17

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cihaz sapasağlam kutusunu kulaklığı herşeyi orjinal 250 ye verebilirim sağlam n9 veya n8 Le takas a açığım.

Üst Alt