N900 | Headphone daemon v1.9 | Media Player Eklentisi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N900 | Headphone daemon v1.9 | Media Player Eklentisi...
Merhaba arkadaşlar...

N900' de kulaklığınız ile müzik dinlerken istem dışı yada bilerek kulaklığınızı N900' den çıkarttığınızda otomatik olarak Media Player' ın durmasını (pause) sağlar...

Tarafımca kullanılmaktadır...

İndir :

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: doblark ve fatnn

NR6630

NR6630

Üye
güzel bir buluş gazi bey.. teşekkür deneyeceğim ,, yalnız şu windows 95 olayınada gözünü seveyim bir el atsan malumumuz konu akayozmenin olduğundan yanıt alamıyoruz 1 aydır. o konuda benim bir sorum oldu konuya girince son sayfada göreceksiniz sadece o, onu yaparsam açılacak.ama yaptığımda olmuyor. teşekkürrler şimdiden:hmmm

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

Bende bunu anlamıyorum zaten. N900'e Windows 95 yükledikten sonra elinize ne geçecek ki ? XP, Vista, Se7en olsa hadi neyse diycem zaman ayırıcam. Ama Windows 95 için zaman ayırıp telefonumu yoramam. Madem akayozmen arkadaş ortaya pislemiş ya o pisliğini temizleyecek yada pisliğin üzerine kilit vurulacak.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayrıca bir başkasının yarım yamalak açıp ortalıkta bıraktığı konusu hakkında benim konumu kirletmeyin. :)

sanal alem

sanal alem

Üye
Rica ederim... :oke:

Bende bunu anlamıyorum zaten. N900'e Windows 95 yükledikten sonra elinize ne geçecek ki ? XP, Vista, Se7en olsa hadi neyse diycem zaman ayırıcam. Ama Windows 95 için zaman ayırıp telefonumu yoramam. Madem akayozmen arkadaş ortaya pislemiş ya o pisliğini temizleyecek yada pisliğin üzerine kilit vurulacak.

bence de Windows 95 pek mantıklı gelmiyor boşuna zaman kaybı ama tercih meselesi sonuçta :) artı neler yapılabiliri görmek adına deneyenlerde olacaktır. ben şahsen denemem. önemli olan hiç bir özellikten ödün vermeden N900 u kullanmak bence..ama kursunlar mac tabanlı bişeyler deneyelim :naughty: olur mu bilmiyorum ama olsa değişik olurdu.

NR6630

NR6630

Üye
Ayrıca bir başkasının yarım yamalak açıp ortalıkta bıraktığı konusu hakkında benim konumu kirletmeyin. :)

ya sadece görünüş falan nasıl diye bakacktım ben yani yelefonu bir pc gibi algılıyormu yada bir w95 uyumlu program exe sisni bir pc miş gibi kuracakmı diye deneyecektim hepsi bu..YOKSA BENKİ PC SİNDEN WİN.SEVEN DEN AŞAĞI KULLANMAYAN BİRİYİM..:evet::evet:

fegusimir

Üye
Merhaba arkadaşlar...

N900' de kulaklığınız ile müzik dinlerken istem dışı yada bilerek kulaklığınızı N900' den çıkarttığınızda otomatik olarak Media Player' ın durmasını (pause) sağlar...

Tarafımca kullanılmaktadır...

İndir :
Her zaman ki gibi yine güzel bir paylasim sagolasin Gazi kardes

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
peki su nokianin symbiandan kalan kulakliklari varya ses ileri geri acma kapama tuslari olan ortadan ikiye ayrilan kulakliklar. iste bunlarin o tuslarini aktif edecek yazilim varmi? eger elektrik veriyosa her tuslanmada olur diye dusunuyorum olursada cok guzrl olur

tutas_tee

tutas_tee

Üye
tesekkurler gercekten yararli bir paylasin olmus :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt