N900 e X-Terminal İle Oyun ve Program Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

WebShareX

WebShareX

Üye
    Konu Sahibi
N900 e X-Terminal İle Oyun ve Program Yüklemek
Merhaba arkadaşlar
Bu başlıkta şimdi size X-Terminal ile N900'ünüze oyun program yüklemeyi anlatacağım.
Kuracağınız .deb uzantılı dosyayı telefonunuzu yığın bellek moduna alarak ana klasöre atın.
.deb uzantılı dosyaları N900'ünüzde çalıştırmak için ilk önce uygulama yöneticisinden rootsh isimli uygulamayı kuruyoruz.
Rootsh kurduysanız şimdi X-Terminali açalım.
Yazdığınız her komuttan sonra enter tuşuna basmayı unutmayın çoğu kişi bunu yapmıyor olmuyor diyor.

Tamamen kendi emeğimdir:oke:.
Umarım işinize yaramıştır.

• Beğen
Tepkiler: blueyesse, küresel ve kaan dean

kaan dean

kaan dean

Üye
eline saglik kardes birde su overlock ve flash player olayina el atsan resimli buyuk hayrin olur ramazan oncesi.. tskler

WebShareX

WebShareX

Üye
    Konu Sahibi
Flash player kurulumunu bu gece yapıcam fakat overclock yapmak istemiyorum garanti dışı kaldığını söylediler o yüzden onu yapamayacağım :)

qxl

Üye
eline sağlık kardeşim flash player'ı bekliyoruz oqe

kaan dean

kaan dean

Üye
mudur soylediklerini yaptim fakat olmadi resmini yukleyebilirim nasil yapildigini soylersen bi bakiver yanlisim nerde diye sana zahmet

WebShareX

WebShareX

Üye
    Konu Sahibi
mail adresimi eklermisin

yazı olarak yazamıyorum sonra spam mail doluyor :)

kaan dean

kaan dean

Üye
mail attim sana gelmis olmali resim ekte

kaan dean

kaan dean

Üye
[email protected] adresini vermistin oraya attim . burdan nasil resim yuklendigini bilmiyorum

WebShareX

WebShareX

Üye
    Konu Sahibi
sonunda .tr var mailin [email protected] .tr

--------------- Ekleme ---------------

tamamdır telefonu yığın bellek modunda pcye bağlayıp içine şu dosyayı rardan çıkartıp ana dizine atarsan işlemin gerçekleştirilecektir.
yine bi sorun olursa msnden ulaşırsın aynı adres msn adresim.

raptorsasa

raptorsasa

Üye
diğer resimler acılmıyor anlamadım haliyle :(:(

fegusimir

Üye
Merhaba arkadaşlar
Bu başlıkta şimdi size X-Terminal ile N900'ünüze oyun program yüklemeyi anlatacağım.
Kuracağınız .deb uzantılı dosyayı telefonunuzu yığın bellek moduna alarak ana klasöre atın.
.deb uzantılı dosyaları N900'ünüzde çalıştırmak için ilk önce uygulama yöneticisinden rootsh isimli uygulamayı kuruyoruz.
Rootsh kurduysanız şimdi X-Terminali açalım.
Yazdığınız her komuttan sonra enter tuşuna basmayı unutmayın çoğu kişi bunu yapmıyor olmuyor diyor.

Tamamen kendi emeğimdir:oke:.
Umarım işinize yaramıştır.
dostum paylasimlarini takip ediyor ve emek verdigin icin tesekkür ediyorum.umarim bana yardimci olabilirsin.x terminal ile mafw equlalizer i kurmustum.su an ki görünen yeri ayarlarin altinda extralar bölümünde bulunuyor ve ben bunu silmek istiyorum bu konuda yardimin lazim.simdiden tesekkür ederim

yas_es

Üye
N 900 e flaş yuklemek.cokk basıtt.tweak flaş plu acın masa ustunden.once tabıkı kurulmus olmalıı var progranlar ıcınde..actıkmı ?bos kutucuk var gordukmu.? Specify version manually yazıyo ısaretle.alttanda change dokun ve done yanı gıt demek yapınız..telefonunuzu katıp tekrar actıgınızdaa kurulum tamamdırr.. Tesekkur edınmız banaa...:)))

sanal alem

sanal alem

Üye
N 900 e flaş yuklemek.cokk basıtt.tweak flaş plu acın masa ustunden.once tabıkı kurulmus olmalıı var progranlar ıcınde..actıkmı ?bos kutucuk var gordukmu.? Specify version manually yazıyo ısaretle.alttanda change dokun ve done yanı gıt demek yapınız..telefonunuzu katıp tekrar actıgınızdaa kurulum tamamdırr.. Tesekkur edınmız banaa...:)))

söylediğiniz gibi yaptım donma falan yok gayet güzel :) teşekkürler... :oke:

01kubi

01kubi

Üye

bende tşk. ama bende böyle görünüyor silinmiş zannedersem
1-sudo gainroot enter
2-cd MyDocs enter
3-dpkg -i yüklenecek pro.deb -f enter
bu sıralama doğrumu arkadaşlar biri yardımcı olsun lütfen bu arada rootsh yüklü telefonumda ama olmuyor

SilentOne

SilentOne

Üye
güzel paylaşım

dafmar

dafmar

Üye
ustam x-terminalde enter hangisi fotolarla gösterirmisin.şimdiden teşekkür

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

cold1amar

Üye
Selam oguz kardesim yeni N900 aldim forumda her yere baktim ama bulamadim ovi deposundan oyunlar indirdim ornek hexen 2 ama oyunu acmiyor hepsi boyle ne yapmam gerekir bana yardimci olurmusun. Veya mail atarmisin [email protected] bilgilendirirsen sevinirim...

Üst Alt