N9 RepoMirror Developer mode

Sponsorlu Bağlantılar

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
N9 RepoMirror Developer mode
Nokia repoları kapattı güncelleme ve geliştirici mod açıkları kapamak için bu repo paketini cihazınıza mutlaka kurmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki depoları içeren gerçek n9repomirror.list lazım olursa ;)

1) (Nokia-depoları)

2)

Destek için CODeRUS' teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

rufat_sau

Üye
Nokia repoları kapattı güncelleme ve geliştirici mod açıkları kapamak için bu repo paketini cihazınıza mutlaka kurmanız gerekmektedir.

1) (Nokia-depoları)

2)

simdi bunlari yuklersek gelistirici mod calisicak mi tamamen ? bi de ben haritalari yuklememistim simdi yuklemem mumkun mu ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
simdi bunlari yuklersek gelistirici mod calisicak mi tamamen ? bi de ben haritalari yuklememistim simdi yuklemem mumkun mu ?
evet deb paketi kur 13kb lık dosya yüklendikten sonra geliştirici modu kur ;) artık server sorunu veren her an gibi sorun için repo paketidir ;)

rufat_sau

Üye

1) (Nokia-depoları)

2)

ve sadece ilkini mi yuklememiz gerekiyo yoksa 3nu de mi ?
cok tesekkurler :) haritalar da yuklenir mi ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
kardes senle telefondan konusabilir miyiz uygunsan ? sormak istediyim seyler var da

---- bu linkteki ne anlamadim indirdim ama bi ise yaramadi yine sailfish temasi yuklenmiyo
Üzgünüm iletişim için siteyi kullanalım ;)

konudaki aegis hack yani sertifikasız ve cihazın sistem klasörlerine erişim hatta müdahale etmek için araçtır
Çok faydası ve kolaylığı vardır.

rufat_sau

Üye
Üzgünüm iletişim için siteyi kullanalım ;)

konudaki aegis hack yani sertifikasız ve cihazın sistem klasörlerine erişim hatta müdahale etmek için araçtır
Çok faydası ve kolaylığı vardır.
tamam oyle olsun :) peki bu gelistirici modu aktiv etmenin bi yolu yok mu ?

fastonlyrolling

Üye
selam,coderus`un repolarını aktif etmelisin developer modu yükleyebilmek için.inception ve n9 repomirror un yanı sıra coderus un reposu kurulmalı. buradan coderus`un reposunu kurup developer modu aktif edebilirsin.ayrıca sailfish temasını kullanabilmeniz için Themechanger isimli uygulamayı yüklemeniz gerekli

rashitshain

rashitshain

Üye
N9 RepoMirror0.0.3 sürümü geldi yalnız yükleyemedim linkini verebilecek var mı