N9 a hiç uygulama yüklenmiyor mu ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
N9 a hiç uygulama yüklenmiyor mu ??
Arkadaşlar benim şimdi ki telefonum Samsung monte ve bildiğiniz gibi uygulama namına bir şey yok...Yani ben çok uygulamaları kullanmam ama bomboş da olmasın telefon .. Zaten benim için önemli olan kamera , navigasyon ve ekran boyutu .. Ancak kuşkularım var.. Forumlarda bomboş telefon diyip duruyolar..Sony xperialarında menüleri felan hoşuma gitmiyor..Samsung wave 3 hakkında bir bilgim yok.. Kafam allak bullak oldu. .. Ne yapmalıyım .

Bu arada arkadaşlar çok mu konu açtım yardım istemek için ama inanın tereddütten..

TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN...

pRime.

pRime.

Üye
Gerekli uygulamalarin cogu mevcut ancak diger sistemlere gore daha az tabi. Ancak kesinlikle bombos degil, vakit gecirebileceginiz uygulama cok.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Gerekli uygulamalarin cogu mevcut ancak diger sistemlere gore daha az tabi. Ancak kesinlikle bombos degil, vakit gecirebileceginiz uygulama cok.

Hmm Bilgilendirmelerin için sağol ;)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
mesela az oyun var az program var nasıl diyim mesela 2 çeşit photoshop programı varsa androidde 10 çeşit var bunun gibi uygulama yok diye birşey yok

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
mesela az oyun var az program var nasıl diyim mesela 2 çeşit photoshop programı varsa androidde 10 çeşit var bunun gibi uygulama yok diye birşey yok

Ne biliyim kötü olmasın da.. Sorun çıkarmasın istiyorum.. Samsung monte de mesela hiç bir şey yükleyemiyorum tema bile .. Öyle değildir inşallah ..

aleranol

aleranol

Üye
öyle değil . Zaten nitroid di galiba onu yüklersen hiç oyun sıkıntın olmaz istersennde kaldırırsın. Oyunları tabikide var. Bomboş diyen kimse sanırım o kişinin kafask boş. Herşeyin oyunu varken öyle kötülenirmi yav?

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
öyle değil . Zaten nitroid di galiba onu yüklersen hiç oyun sıkıntın olmaz istersennde kaldırırsın. Oyunları tabikide var. Bomboş diyen kimse sanırım o kişinin kafask boş. Herşeyin oyunu varken öyle kötülenirmi yav?

Bilgilendirmen için sağol.. Peki NAvigasyon , Performans , Multimedya , Kamera , İşletim sistemi açısından N9 mu daha iyidir yoksa Wave 3 mü .. Merak ediyorum ??

Uruloki

Uruloki

Üye
pRime.

pRime.

Üye
Bilgilendirmen için sağol.. Peki NAvigasyon , Performans , Multimedya , Kamera , İşletim sistemi açısından N9 mu daha iyidir yoksa Wave 3 mü .. Merak ediyorum ??

bu konularda n9 çok daha başarılı.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben de N9 diyorum ve sizi 3 N9 ile uğurluyoruz :ehe

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için değerli yorumlarınız için yorumlarınıza ayırdığınız vakit için.. Mutlu ve sağlıklı kalın ..Tekrar teşekürler..

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
:kop: wave3 diyo ya n9 ömürlük telefon

pRime.

pRime.

Üye
Rica ederiz.

aleranol

aleranol

Üye
tabiikide n9 hepsinden daha iyi. Wp android ve ios la karşılaştırmayacaksan hertürlü n9

writter

Üye
N9 iyi ama işletim sitemini geliştirmeyi bıraktı nokia yani en genc yok olan işletim sistemi diyebiliriz ama bunu yerine tizen miydi neydi öyle bi işletim sistemi çıkıyor piyasaya n9, n900 gibi cihazlar güncellemeyeyle bu işletim sistemine yükseltilebilecek eger oyle olursa her turlu N9

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Tabiki N9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...