N8'i kalem pil ile Şarj etme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
N8'i kalem pil ile Şarj etme

arkadaşlar N8 batarya değişmediği için böyle bir alternatif düşündüm ama bu nekadar verimli oluyor? bataryaya zarar vermeden şarj ediyor mu? kaçtane kalem pil bir bataryayı doldurabiliyor?
bilgisi olan arkadaşlar varsa fikirlerinizi bekliyorum??
teşekkürler..

Bu arada buna benzer konular açılmış buldum ama aradığım soruların cevabı yoktu ve konu kilitliydi diye yeni konu açma gereksinimi duydum.

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Benim arkadaşım N73 şarj ediyordu öyle. 1 tane kalem pil 2 çizik dolduruyordu; N73'ün pili 800mAh falan, N8'in pili 1200mAh.. Sen hesapla işte.
Bu arada N73'ün 2 çiziğinin şarj edilmesi 1 saat sürüyordu :D
Yani havada bulut olayı bir anlamda bu :D
Acil durumlarda işe yarar tabi..

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
beklediğimden kötü çıktı bu alet ozaman.çokta güzel birşey tam n8 lik bi alet ama bu kadar kotuyse biş işe yaramaz ki bu..

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Benim arkadaşım N73 şarj ediyordu öyle. 1 tane kalem pil 2 çizik dolduruyordu; N73'ün pili 800mAh falan, N8'in pili 1200mAh.. Sen hesapla işte.
Bu arada N73'ün 2 çiziğinin şarj edilmesi 1 saat sürüyordu :D
Yani havada bulut olayı bir anlamda bu :D
Acil durumlarda işe yarar tabi..

N73'ün 1100 mAh pili var :)

Bu yöntemlerle şarj etmek pek sağlıklı olmaz ama.Orijinal nokia şarj makinesiyle şarj etmek en doğrusu.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3268963' Alıntı:
N73'ün 1100 mAh pili var :)

Bu yöntemlerle şarj etmek pek sağlıklı olmaz ama.Orijinal nokia şarj makinesiyle şarj etmek en doğrusu.

nokia markalısı var mı bu cihazın?

--------------- Ekleme ---------------

dışardayken zor durumlarda şarj aleti kullanılamıyor malesef:(

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
nokia markalısı var mı bu cihazın?

Bilmiyorum ancak şunu bir incele istersen:

Bir de güneş enerjisi ile çalışan varmış... :

Taşınabilir Şarj Cihazı:

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
verdiğin ürünleri inceledim çok güzel özellikle chip sitesindeki teşekkürler ama böyle cepte rahat taşınacak rahatsız etmicek ufak olması önemli benim için ana resimde gösterdiğim gibi..şarjlı pil alır şarjlarım makinası var bende.

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
bende de güneş enerjisiyle çalışan var n70 i 5 saatte felan dolduruyordu ama n8 de denemedim :)

melgklay

melgklay

Üye
Güneş enerjili bendede var. N8 alınca hemen aldım ve gerçekten güzel.. Işede yarıyor..

one2one2

one2one2

Üye
Güneş enerjili bendede var. N8 alınca hemen aldım ve gerçekten güzel.. Işede yarıyor..

dostum kullandigin marka modeli bi yazarmisin bakalim. dandik urun alip basimiza is acmayalimda :)

gitarsist

gitarsist

Üye
ben yaptım böyle bir şey ama 9 voltluk yatay pil ile.
iyi şarj ediyor fakat bataryaya zarar verebilir.

pcwolf

pcwolf

Üye
Al 3000mah pili yanında gezdir şarj eder o:D

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
n8 de batarya değiştirememenin en kötü yanıda bu..
bu tek pilli ufak olandan alcam bide mah yüksek kalem pil tamamdır..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
ben pileri biraz araştırdım şarjsız piller 1.5 v oluyor ama şarjlı piller 1.2 v oluyor.ama şarjlıların mAh yüksek.piller ile bilgisi olan yardımcı olabilir mi? benim anladığım kadarıyla şarjlı pillerin gücü az ama uzun süre dayanıyor şarjsız pillerde gücü fazla az dayanıyor doğru mu bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt