N80 Ve N91 Telefon Satiyorum Fiyatlar Da Verildi..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
N80 Ve N91 Telefon Satiyorum Fiyatlar Da Verildi..
almanyada yasiyorum; elimde bir hafta tanitim amacli denenmis; hicbir kullanim izi belli olmayan; faturali N80 war... Herhangi bi sekilde telefonu almak isteyen warsa; fiyat tekliflerinizi PM olarak weya forumda yazabilrsiniz.. Daha bulabilrim.. Gümüs weya siyah?? elimdeki telefon gümüs.. Haberiniz olsun; ilgililere duyrulur..

arkadaslar tekrarlamakta fayda war... telefon almaya niyetli olanlarla konusulur...

n80 yenisinde 850 euroya
n91 yenisinde de 900 euroya ben fitim,,,

alisweris yapmak isteyenlerle tekrar konusabiliriz,,,

tekliflere de acigim.. maksat ticaret olsun..

onuer007

onuer007

Üye
faturası varmı hanı kayıt olayı varya...
bırde ortalama ne kadarıstıyorsun ben bı tane almayı dusunuyorum

Z3U5

Z3U5

Üye
maşallah sende her telefondan bi tane alıyosun necisin valla anlamadım

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
faturasi war... ama sunu da biliyorum; 6680 telefonumla 3defa türkiyeye geldim; we daha hicbisey olmadi; forumda takip ettin mi bilmiyorum?? bu haberlerin yalan oldugu we kimsenin telefonunun bu sebeple kapanmadigi cokca yazildi,, ama dedigim gibi; telefonlar faturali,, fiyat tekliflerini we gönderme konusunu konusabiliriz,,

barabelli

barabelli

Üye
yok kardeşim bnm telefonum kıtlendı bılıorum yanı kacak 2100 vardı kıtlendı yanı bu haberler yalan falan deıl ama sen bı fıat ver bnce fıatlara acaıgım deme bı fıat ver de bzde onn uzerınden konusalım

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
simdi benim wercegim fiyat; benim istedigim fiyat olur,,, ama senin werebilecegin fiyattada anlasabileceksek; benim basta werdigim fiyat yüzünden anlasamayacagiz... bu yüzden; herhangi bir sekilde N80telefon almak isteyip belli bir parayi gözünden cikaran warsa; bana ulassin,,, belli bir fiyatim yok.. aldigim fiyatin üstünde bi teklif gelirse sizden; türkiyeye N80 telefon yollayabilirim...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
dostum sen bir fiyat söylersen daha kolay olur

cepix

cepix

Üye
Telefonun resimleri,genel olarak incelemesini yaparsan daha kolay bi alışveriş olur..

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar;
yeniden ilan aciyorum;

N80 yeni; 850euro dan baslatiyorum...
N91 yeni; 900euro dan baslatiyorum...

posta weya ödemede weya güwenlik konusunda derdi olan varsa konusuruz,,,

tekliflere acigim...

chawush

Üye
abi euro 2 ytl oldu haberin olsun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten N80 Burada Peşin 1450 YTL yani 725 euro.

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
hmm.. tamam; o zaman bi teklifim daha war; telefonun kendisi 700 euroya weririm ama posta we hawale parasini alici karsilar.. ama ne dersem diyeyim,, 725euroya geliyosa türkiyede degmez tabi.. benden böyle; aklinizda olsun..

N91 de war... 750euro telefonun kendisine isterim,,,
hawale we kargo ücretini alici karsilar...

baska teklifler warsa; mesela euro düstükten sonra?
adim belli; foruma üyeyim,, ulasabilirsiniz...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten 700'e de versen postası + %10 gümrük alıyorlar yaklaşık 850 euroya geliyor senin cihaz garnatisiz olacak burada satılan 725 euroya garantili oluyor.

onuer007

onuer007

Üye
ya bakma sen bana ben tıcaretını yapıyorum.
ogrencı adamım harclıklarımı bole cıkartıom okul bıtıncede dukkan acacgım

sertsexxx

Üye
N95 8gb satiyorum. net 240 tl. cin mali. iletisim icin 536 296 24 37 istanbul...

--------------- Ekleme ---------------

N95 8gb satiyorum. net 240 tl. cin mali. iletisim icin 536 296 24 37 istanbul... veya rumeya34@hotmail e e-posta verebilirsiniz...

--------------- Ekleme ---------------

:oke:N95 8gb satiyorum. net 240 tl. cin mali. iletisim icin 536 296 24 37 istanbul... veya rumeya34@hotmail e e-posta verebilirsiniz...

byhayat

Üye
Oha ayıp olmazsa

canix87

Üye
bende bi n80 war 3 yıllık size 300 liraya verim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt